test

Gabinet kosmetologii estetycznej zatrudni kosmetologa lub studenta kosmetologii.

Miejsce: Poznań
Umowa: Umowa zlecenie
Praca: Pół etatu

Chcesz rozwiną swoje umiejętności?

Marzysz o pracy w prestiżowym gabinecie w samym centrum Poznania?

Dołącz do naszego zespołu!

Gabinet specjalizujący się w depilacji laserowej i kosmetologii estetycznej zatrudni kosmetologa na 1/2 etatu !

Obowiązki :

- wykonywanie zabiegów laserowych

-wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej (mezoterapia igłowa, kwasy)

-dbanie o stanowisko pracy

-kompleksowa opieka nad klientem

-dbałość o wizerunek firmy

-utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem

Wymagania:

-wykształcenie kierunkowe (kosmetologia licencjat)

-wysoka kultura osobista, nienaganna aparycja

-dobra organizacja pracy

-komunikatywność, uczciwość, pracowitość

-znajomość zabiegów - laserowych, mezoterapia igłowa, kwasy medyczne

-znajomość nowinek kosmetologicznych, medycyny estetycznej

Oferujemy:

- szkolenia

-pracę w szybko rozwijającym się gabinecie

-atrakcyjne wynagrodzenie

-pracę zmianową

-doskonalenie zawodowe

-pracę na najlepszym sprzęcie światowym

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”