test

Malarz - Tapeciarz Malarz - Lakiernik Hydraulik lub pomocnicy Niemcy

Miejsce: Kolbuszowa
Umowa: -
Praca: -

Niemiecka firma KOMPENSUM Personaldienstleistungen GmbHzatrudni
Malarza-Tapeciarza, Malarza – Lakiernika, Hydraulika, Elektryka lub Pomocników
w Norymberdze.

Zakres obowiązków:

wykonywanie normalnych czynności odpowiadajacych ww. stanowiskom,
w przypadku pomocników do zakresu obowiązków należeć będzie pomocnicze uczestnictwo przy wykonywaniu standardowych czynności odpowiadajacych ww. stanowiskom.

Wymagania:

komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy),
kierunkowe wykształcenie lub doświadczenie w ww. zakresie,
znajomość rysunku technicznego (nie dotyczy zawodu Malarza),
odpowiedzialność, samodzielność,
prawo jazdy kat. B i samochód do dyspozycji (mile widziane).

Zapewniamy:

zakwaterowanie,
atrakcyjne wynagrodzenie (od 11 do 13 Euro na godz. + dieta),
prawo do urlopu i dodatki świąteczne,
długookresowe zatrudnienie na podstawie układów zbiorowych (IGZ),
warunki niemieckie ze wszystkimi składkami,
stałą opiekę i wsparcie w tym po polsku.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt e-mail [email protected] lub telefoniczny 0049 911 575299 25.

KOMPENSUM Personaldienstleistungen GmbH to niemiecka firma poszukująca malarzy, tapeciarzy, lakierników, hydraulików, spawaczy, elektryków, ślusarzy, mechaników samochodowych oraz specjalistów w zakresie: budowy maszyn, budowy instalacji przemysłowych, obróbki skrawaniem, fotowoltaiki, obróbki drewna.