test

Młodszy księgowy z językiem angielskim

Miejsce: Bielsko-Biała
Umowa: -
Praca: -

Młodszy księgowy z językiem angielskim -

GI GROUP jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dopadła Cię rutyna w pracy? Poszukujesz ciekawych wyzwań zawodowych w międzynarodowej firmie? Nie czekaj - aplikuj!!!
Obecnie dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy świadczącej usługi finansowo-księgowe oraz kadrowo-płacowe poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MŁODSZY KSIĘGOWY Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM
Miejsce pracy: Bielsko-Biała Nr Ref: OTC/ANG/18

Numer referencyjny: OTC/ANG/18

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Praca w dziale zobowiązań (PTP) lub w dziale należności (OTC).
Obsługa procesów księgowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami.
Praca z systemem SAP.
Kontrola poprawności danych / dokumentacji.
Rejestracja, weryfikacja, księgowanie faktur.
Wsparcie w zamknięciu miesiąca / roku.
Bieżący kontakt i wsparcie klienta obcojęzycznego.

WYMAGANIA:
Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1+).
Mile widziana znajomość podstaw rachunkowości.
Swobodna praca z narzędziami MS Office (w szczególności MS Excel).
Umiejętność pracy w zespole.
Sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.
Wykształcenie ekonomiczne.

NASZ KLIENT OFERUJE:
Rozwój zawodowy w międzynarodowej organizacji.
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.
Szkolenia wdrożeniowe.
Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby, które spełniają powyższe wymagania zachęcamy do przesłania CV za pomocą przycisku aplikowania.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.”