test

Asystent/-ka ds. księgowości

Miejsce: Stopnica
Umowa: -
Praca: -

Zakres obowiązków:

-zapewnienie wsparcia księgowego
-przygotowanie dokumentów księgowych
-weryfikacja faktur zakupowych pod względem formalnym i rachunkowym
-zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów
-prowadzenie procesu zakupowego towarów i usług związanych z funkcjonowaniem biura
-wprowadzanie danych do systemu oraz sprawdzanie ich poprawności
-ewidencja obrotu gotówkowego
-prowadzenie dokumentów magazynowych

Wymagania konieczne:

-doświadczenie w pracy biurowej (mile widziane w księgowości)
-dobra obsługa programów MS Office, szczególnie programu MS Excel
-znajomość programu Comarch Optima
-dobra organizacja pracy własnej
-komunikatywność, chęć do pracy i umiejętność analitycznego myślenia
-umiejętność pracy w zespole
-terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań

Proszę o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).