test

Oferty pracy - Starszy specjalista/ Lider ds. Bhp i ochrony środowiska z j. Angielskim

Miejsce: Gliwice
Umowa: -
Praca: -

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy doświadczonego pracowania na stanowisko: Starszy specjalista/Lider ds. bhp i ochrony środowiska z j. angielskim

Zakres obowiązków:

Realizacja zadań związanych z BHP i Ochroną Środowiska Przeprowadzanie szkoleń z obszary BHP Kierowanie pracą 2-osobowego działu bhp i Ochrony środowiska Tworzenie dokumentacji oraz raportów z obszaru BHP Udział w odbiorach maszyn i urządzeń Ocena ryzyka związanego z wykonywanymi pracami (analiza zagrożeń) Udział w audytach i opiniowanie planów inwestycyjnych Współpraca z organami zewnętrznymi w zakresie BHP, Ochrony Środowiska oraz Ochrony Przeciwpożarowej (instytucje, firmy zewnętrzne) Bezpośrednia współpraca z osobami wskazanymi przez inwestora w zakresie BHP (budowa nowego zakładu produkcyjnego oraz biurowca) Czynny udział w odbiorach maszyn, stanowisk pracy Inicjowanie, proponowanie oraz wdrażanie rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo oraz motywujących pracowników do bezpiecznych zachowani Tworzenie wymaganych raportów, analiz i prezentacji
Idealny Kandydat posiada:

Dobrą znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację ustną i pisemną (warunek konieczny) Wykształcenie w zakresie BHP zgodnie z aktualnymi wymogami prawa Praktyczna znikomość przepisów z zakresu BHP oraz Ochrony Środowiska Kilkuletnie doświadczenie w obszarze BHP w branży przemysłowej Umiejętność analizowania i tworzenia dokumentów oraz procedur dot. BHP Umiejętność analizy i interpretacji przepisów prawnych Umiejętność analizy i tworzenia raportów, korespondencji biznesowej, oraz instrukcji Umiejętność efektywniej prezentacji danych, tworzenia raportów, analiz i prezentacji Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie z branży produkcyjnej Doświadczenie w odbiorach maszyn i urządzeń będzie dodatkowym atutem
Oferta:

Atrakcyjne wynagrodzenie Karta Mulitsport Prywatna opieka zdrowotna Medicover Polisa ubezpieczeniowa Fundusz socjalny Narzędzia pracy adekwatne do stanowiska (komputer, telefon, etc.) Bogaty pakiet szkoleń oraz kompleksowy pakiet wdrożeniowy Uczestnictwo w projekcie budowy zakładu produkcyjnego Praca w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu globalnym Praca w międzynarodowym gronie eksperckim Samodzielne stanowisko pracy z możliwością implementacji własnej strategii i sprawdzonych rozwiązań w obszarze bhp
W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kliknięcie opcji 'Aplikuj' i przesłanie nam aktualnej wersji CV.