test

Dostawca Kierowca

Miejsce: Kraków
Umowa: Umowa o pracę
Praca: Pełny etat

Nasza firma od ponad 10 lat zajmuje się dystrybucją wody źródlanej Źródło Żywiec w butlach 18,9 litrów. W związku z rozwojem działu dystrybucji, poszukujemy osób chcących razem z nami budować markę Źródło Żywiec poprzez realizowanie cyklicznych dostaw u naszych klientów.

Kierowca dostawca

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Nr Ref.: KD/ Kraków

Opis stanowiska

  • realizowanie regularnych dostaw wody Źródło Żywiec w butlach 18,9 litrów
  • serwis prostych urządzeń
  • wykorzystanie dostępnych produktów uzupełniających podstawową ofertę firmy
  • wspieranie dobrego wizerunku marki Źródło Żywiec

Wymagania

  • chęć podjęcia pracy w dziale dystrybucji
  • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji interpersonalnych
  • umiejętność samodzielnej organizacji i planowania pracy
  • wysoka kultura osobista
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w firmie z polskim kapitałem
  • telefon służbowy
  • umowa o pracę na 3 miesięczny okres próbny, z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
  • interesujące warunki finansowe (podstawa oraz prowizja)