test

Kierowca/ recepcjonista ze statusem studenta

Miejsce: Kraków
Umowa: Umowa zlecenie
Praca: Pełny etat

Poszukiwany student z angielskim i hiszpańskim

Firma wynajmująca zagranicznym turystom apartamenty przy ul. Lubelskiej oraz w obrębie Rynku Głównego w Krakowie, poszukuje studenta na stanowisko: „recepcjonista-kierowca”.

WYMAGANIA:

- status studenta;

- prawo jazdy kat. B;

- dobra znajomość jęz. angielskiego (hiszpański lub francuski mile widziany);

- obsługa komputera w środowisku Windows (mile widziana chęć rozwoju w kierunku informatycznym)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- kompleksowa obsługa Gości (meldowanie, organizacja wycieczek itp.);

- przyjmowanie rezerwacji (drogą telefoniczną/mailową);

- wykonywanie prostych czynności biurowych;

- jazda służbowym samochodem (Transporter/Traffic): transport Gości + walizek z/do apartamentów, rozwożenie prania;

- naprawa drobnych usterek;

OFERUJEMY:

-pracę w młodym i dynamicznym zespole

-elastyczny grafik

-możliwość rozwoju w dziedzinach z zakresu turystyki

-podszkolenie języka obcego podczas kontaktu z klientem

-atrakcyjne wynagrodzenie

Istnieje możliwość zaliczenia pracy jako płatnej praktyki (min. 2 miesiące).

Kontakt poprzez formularz sprzedam.pl.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na podstawie art.7 ust.1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest SODISPAR Sp.j. z siedzibą w Krakowie, ul. Lubelska 12 moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na określone powyżej stanowisko. Niniejsza zgoda została wyrażona dobrowolnie przez zgłaszającego chęci udziału w rekrutacji zgodnie z art.4 pkt 11 RODO.