test
Znaleziono 571 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "Lisner"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
8 lis (11 dni temu)
8 lis (11 dni temu)
Kupuję sałatkę warzywną z Lisnera, pyszna, b.dobry majonez dodają do niej.
użytkownik
6 lis (13 dni temu)
6 lis (13 dni temu)
socjalne też nie dla wszystkich
użytkownik
1 lis (18 dni temu)
1 lis (18 dni temu)
Skąd możesz wiedzieć co tam się dzieje jak tam nie bywasz i nie pracujesz w tym dziale.Głupie i nie prawdziwe komentarze zachowaj dla siebie. A może to zazdrość czy chcesz komuś zaszkodzić
użytkownik
30 paź (20 dni temu)
30 paź (20 dni temu)
Kuchnia Eksperymentalna, co tam się dzieje? Spotkania. Ja się pytam, gdzie jest nadzór? Wstyd!!!
użytkownik
19 paź (miesiąc temu)
19 paź (miesiąc temu)
Witam a jak jest z.premią czy dostanie ją ktoś kto był na l4 parę dni?
użytkownik
16 paź (miesiąc temu)
16 paź (miesiąc temu)
Nareszcie coś o Kierownikach.
użytkownik
15 paź (miesiąc temu)
15 paź (miesiąc temu)
Zwykłe pedały ci pseudo kierownicy,liżą dujpy Niemcom,wystarczy zobaczyć jakie mają brązowe języki od kupy.
użytkownik
12 paź (miesiąc temu)
12 paź (miesiąc temu)
Moja opinia zostala wykasowana. Ale apel do kierownikow. Przestancie wrescie straszyc pracownikow zabraniem premii. To nie z waszej kieszeni ida te marne premie wiec po co wy tak sie spinacie? Chcecie sie przypodobac Niemcom? Nie rozumiem. Ludzie maja rodziny i dzieci i kazdy grosz sie liczy a wy potraficie tylko zabierac. Gdybys kierowniku pracowal za 18 brutto to bys wiedzial o co mi chodzi. Tutaj pracuja juz prawie sami emeryci a wy zamiast dopieszczac nas mlodych pracownikow to jeszce nas dobijacie. Prosze nie kasowac mojej opinii. To jest rowniez apel do rzadzacych tym zakladem. Dajcie ludzia spokoj i przestancie nas w koncu straszyc zabraniem chocby marnych 200 zl brutto. Traktujcie ludzi powaznie i z szacunkiem. Dziekuje za uwage.
użytkownik
11 paź (miesiąc temu)
11 paź (miesiąc temu)
To prawda wszystko się sypie, to wina zaniedbań kierownictwa, która nie inwestowała w dobrych pracowników ze stażem, myśleli że będzie ich na pęczki, a tu się skończyło, woleli inwestować w zagranicznych niech poczekają tylko aż ostatnie stare ogniwa odejdą na eme, powodzenia, już sami zacznijcie zakasywać rękawy, bo każda para rąk będzie na wagę złota.
użytkownik
11 paź (miesiąc temu)
11 paź (miesiąc temu)
ukraincy dostający umowę na Lisnera maja większą podstawę jak my Polacy
użytkownik
9 paź (miesiąc temu)
9 paź (miesiąc temu)
I znów dostało się po premiach, to co dzieje się w Lisnerze to istne cyrki. Stałych pracowników traktują gorzej niż Ukraińców. Nie dziwię się, że nikt tu nie chce pracować. Odradzam, trzeba stąd uciekać.
użytkownik
9 paź (miesiąc temu)
9 paź (miesiąc temu)
Pani swieta ma facebooka prosze sie tam kontaktowac z nia
użytkownik
6 paź (miesiąc temu)
6 paź (miesiąc temu)
No właśnie nie wiedzą i w tym cały problem, ale nie może być inaczej skoro są z przypadku i przynajmniej bez średniego wykształcenia, co może mieć człowiek w głowie nie mający matury, nic i na pewno nie powinien kierować ludźmi.
użytkownik
5 paź (miesiąc temu)
5 paź (miesiąc temu)
"Nie polecam tego miejsca pracy, zarządzają tam ludźmi brygadziści bez żadnego wykształcenia"
Aha, może i nie mają wykształcenia wyższego, ale wiedzą co robią. Ludzie po studiach są potrzebni w McDonald albo w biedronce. Pozdrawiam
użytkownik
3 paź (miesiąc temu)
3 paź (miesiąc temu)
Coś okropnego, niedługo niewolników sobie sprowadzą, nikt normalny tam do pracy nie pójdzie, praca mega ciężka, niezapłacona, a jeszcze człowieka gnoją na każdym kroku, o warunkach mokro zimno, tylko sztuczne światło nawet nie chce myśleć co będzie z tobą za parę lat, pamiętaj zdrowie masz jedno.
użytkownik
28 wrz (miesiąc temu)
28 wrz (miesiąc temu)
No wlasnie tyle wychodzi . A w ogloszeniu podali 3500 tys brutto . Premie . Frekfencyjna okolo 400 brutto . Wliczajac wszystkie soboty . Suma sumarum . Stawka godzinowa mala porownujac z innymi pracami no produkcji w Poznaniu . I warunki pracy kiepskie . Zimno I mokro . Ale to juz indywidualna sprawa kazdego. Poprostu idz ,zobacz sam ocen . Jedni wytrzymuja tam jeden dzien drudzy pracuja tam pond 20 lat . A jezeli chodzi o premie one sa ale od wrzesnia do grudnia . Pozniej gola pensja
użytkownik
27 wrz (miesiąc temu)
27 wrz (miesiąc temu)
Przy 16 zł brutto - 160 h = 2560 zł brutto/ 1850 zł netto (na rękę)(umowa o pracę). Zastanawiam się nad podjęciem pracy w Lisner. Pensję wyliczyłem na kalkulatorze pensji brutto/netto. Premia: jaka kwota?, pozdrawiam.
użytkownik
20 wrz (miesiąc temu)
20 wrz (miesiąc temu)
Bylam ,widzialam troche tam pracowalam . A wiec praca bardzo ciezka ,atmosfera jeszcze gorsza . Pani brygadzistka z dzialu smietana gdyby mogla to by batem po plecach bila . Bardzo niemila osoba . Buty gumowe w ktorych nogi sie odparzaja . Mokre spocone I tak 8 h . Jeżeli chodzi o premie . Owszem sa ale w ogloszeniu kwota podana za prace we wszystkie weekendy mam nA mysli frekfencyjna druga swiateczna . Dostaniesz obie jezeli przez 5 miesiecy bedziesz zawsze w pracy. Zadna choroba nie usprawiedliwia nieobecnosci. A wiec tak nawet gdy zachorujesz w ostatni dzien sezonu swiateczna przepada . A w tym zimnie I przeciagach malo prawdopodobne ludzie chodza osmarkani po pas no zal stracic premii .. premia jakosciowa .. bywa ale tez niezawsze . Jak as jakies straty MA danym dziale . Cala firma MA zabrane podobnie z materialowa . Oczywiscie kwoty z ogloszenia as wszystkie brutto. 3500 przy stawce 16 z brutto. Haha skad oni to wzieli ????? Policzyc latwo harowanie bez dnia wolnego . W gratisie to moze byc nabyty tam reumatyzm .
użytkownik
20 wrz (miesiąc temu)
20 wrz (miesiąc temu)
Nie polecam tego miejsca pracy, zarządzają tam ludźmi brygadziści bez żadnego wykształcenia, dno, nikt tego nie weryfikuje, ważne tylko aby umiał w sposób upokarzający dopiec ustawiając człowieka, nie ma podstawowych kryteriów przy wyborze brygadzisty, a mianowicie wykształcenie, przynajmniej średnie by się przydało.Skąd oni ich wzieli? Nie jeden pewnie tylko po podstawówce, widać to już z daleka. Taka tam jest kadra, więc jak ma być tam dobrze. Brawo dla HR
użytkownik
20 wrz (miesiąc temu)
20 wrz (miesiąc temu)
Mogliby lepiej płacić a firma biedna nie jest.
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "Lisner"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

kasjerka Piaseczno lubfarm Lublin

Lębork

Lublin

tarnowskie Góry

Głogów

Gogolin

Miechów

Proszowice

Dzierżoniów szymanski Jacek

Warszawa

Kłodzko

Hydraulik Zabrze

Kluczbork

Sopot

jastrzebie Zdrój

Tychy

Pruszków

Kraków

Wolbrom
szatniarz Warszawa

Bydgoszcz

Karpacz

Błonie

Gliwice

tatuum Opole Asystentka poszukuje pracy jako stomatologiczna miejsce wawer Warszawa

uber Kraków

uber taxyfi Kraków taxify Kraków dabrowa gornicza Walcownia wroclawskie Warszawa Bielany Tczew

Kielce

Sprzątaczka Kielce

Tarnów

Suwałki

Siechnice wlkp Grodzisk
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorsza-praca.pl | regulamin