test
Znaleziono 105 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "Papilart"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
25 maj (6 miesięcy temu)
25 maj (6 miesięcy temu)
Firma ma opinię dobrego pracodawcy i jeśli ktoś już tu nie pracuje to chyba nie był dobry!!
użytkownik
20 maj (6 miesięcy temu)
20 maj (6 miesięcy temu)
A mnie się wydaje, że dobzi pracownicy uciekają z tego cyrku do prawdziwych firm. ja tak zrobiłem i nie żałuję. A świat na papilotkach się nie kończy
użytkownik
12 maj (6 miesięcy temu)
12 maj (6 miesięcy temu)
Słabi pracownicy nigdy nie potrafią docenić pracy w dobrej firmie, tak widocznie już jest.
użytkownik
11 maj (6 miesięcy temu)
11 maj (6 miesięcy temu)
Sądząc po twoim wielkim oburzeniu, pewnie jesteś jednym z tej pseudo firemki. Akurat o tej firmie mogę pisać książki. Zarządzanie jest beznadziejne, prezes nie liczy się w ogóle z twoim zdaniem a jak dochodzi do przerwania współpracy nawet nie poda ci ręki. Jednym słowem żenada. Bardzo się cieszę, że rzuciłem/am papierami to nie muszę użerać się z osobami, które o zarządzaniu ludźmi wiedzą tyle co ślepy o kolorach.
użytkownik
10 maj (6 miesięcy temu)
10 maj (6 miesięcy temu)
Prawie zgadłeś Colombo...
A serio , to lubię czytać takie fora i uważam ,że większość tych co się wypowiada , opisuje innych w sposób negatywny !!
A czemu o sobie nic nie napiszesz , tylko innych od debili wyzywasz???
Może warto rachunek sumienia wobec siebie zrobić, czy aby to ja nie jestem mało rozgarnięty??
Ciekawe jakbyś Tygrysie został oceniony, gdybyś to Ty był tą rekruterką???
Na c19 masz już dość mądrzenia , to w necie się produkujesz?
Napisz w takim razie gdzie Ty szoferze tą wymarzoną stacjonarną pracę znalazłeś i jaki bystrzak Cię rekrutował??
użytkownik
28 kwi (7 miesięcy temu)
28 kwi (7 miesięcy temu)
Posiadanie C+E obliguje mnie do do jeżdżenia ?
Pracy na miejscu szukam dlatego ze mam dość takiego rodzaju pracy.
Szczątkowa inteligencja nie pozwoliła Ci tego zrozumieć.

Czytając Twój wpis to pewnie musisz być tą ciemnowłosą nieogarnięta rekruterką.
użytkownik
26 kwi (7 miesięcy temu)
26 kwi (7 miesięcy temu)
Jak szukasz pracy na magazyniera, a posiadasz c+e to chyba nie powinieneś innych nazywać kretynami i nierozgarniętymi....
użytkownik
22 kwi (7 miesięcy temu)
22 kwi (7 miesięcy temu)
rekrutacja na magazyniera w Gdyni - dzwoni Pani przychodze... Panie 2, jedna ciemne włosy - widac na oko ze malo rozgarnieta i druga wygadala na szefowa zeby zadawac pytania z ciekawosci.
Podczas rozmowy telefonicznej zapytalem czy wozki widlowe sa obowiazkowe no wiec Pani odpowiedziala ze nie . Na miejscu na rozmowie okazaly sie obowiazkowe plus prawo jazdy zeby w tzw wolnym czasie na Polwyspie rozwoic towar.
Pani widzac moje CV widzi ze mam napisane C+E na co ona czy moge z takim prawem jazdy prowadzic samochod osobowy.
Mowia ze kretynow nie sadzą...............cos w tym jest
użytkownik
15 kwi (7 miesięcy temu)
15 kwi (7 miesięcy temu)
Papilart to firma z opinią dobrego pracodawcy. Może dodacie info jak się pracuje aktualnie?
użytkownik
11 mar (8 miesięcy temu)
11 mar (8 miesięcy temu)
Hanna,Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych ludzi jak ten, komu nic do tego.
Zatem wnioskować mogę śmiało ,że jesteś z konkurencji i podsysasz nienawiść,a jednocześnie próbujesz ściągnąć na Papilart lawinę hejtu.
Słabe to trochę ...
użytkownik
9 mar (9 miesięcy temu)
9 mar (9 miesięcy temu)
@Lola no to chyba niefajnie, że pracownicy w pracy obgadują przed klientami konkurencję. Trochę to powoduje nieuczciwe działania. Czemu to robicie, skoro jak piszesz pracodawca Papilart od Was tego nie wymaga?
użytkownik
8 mar (9 miesięcy temu)
8 mar (9 miesięcy temu)
Hanna ,a czy czlowiek pracuje po to żeby wpieprzyć raz do roku paczkę darmowych czekoladek i wsunąć śledzia w galarecie?
użytkownik
8 mar (9 miesięcy temu)
8 mar (9 miesięcy temu)
Boże co to za pomysł ? Jak można komuś nakazać drugiemu dupę obrabiać? Ludzie macie swoje rozumy w odpowiednim w idpowiednimj miejscu ?
użytkownik
26 sty (10 miesięcy temu)
26 sty (10 miesięcy temu)
@dorota pracujesz w firmie Papilart i nie wiesz czy były paczki na święta? Ale pracownicy między sobą obgadują konkurencję z własnej woli czy mają taki nakaz, że tak trzeba?
użytkownik
26 sty (10 miesięcy temu)
26 sty (10 miesięcy temu)
Nie wiem czy były jakieś paczki na swieta czy premie ?
Ale praca tam to istny szok tylko jaka sprzedaż,dlaczego tak mało i na siłe wciskanie towaru obgadywanie konkurencji taka praca
użytkownik
12 sty (10 miesięcy temu)
12 sty (10 miesięcy temu)
@Ktos i nie ma szans na żadne podwyżki? Czy pracownicy rozmawiali z przełożonymi na temat swoich pensji? A Ty skoro wiesz, że ludzie się zwalniają to nadal jesteś pracownikiem firmy Papilart? Czy firma coś ofiarowała swoim pracownikom z okazji świąt Bożego Narodzenia? Odbyła się Wigilia pracownicza?
użytkownik
11 sty (10 miesięcy temu)
11 sty (10 miesięcy temu)
Powodzenia zebys mogl sie stamtad wygrzebac. Im szybciej tym lepiej bo nic dobrego tam cie nie czeka.
użytkownik
11 sty (10 miesięcy temu)
11 sty (10 miesięcy temu)
No wlasnie - nie pracujesz w Papilarcie i tutaj powinno sie twoje paplanie skonczyc. Wiele osob ucieka stamtad. Zarabiaj najnizsza krajowa i z tego sie utrzymaj. Zycze powodzenia. Wyzysk i tyle. Nie pozdrawiam
użytkownik
14.12.2017 (11 miesięcy temu)
14.12.2017 (11 miesięcy temu)
@Koleś ale co może być powodem, że dla firmy Papilart kończy się rynek? Nie ma popytu na papilotki do muffinek? Wydawałoby się, że to najmodniejsze ciastka i w tych czasach cała oprawa, dekoracja ma duże znaczenie. Więc dla mnie to wręcz dziwne, że nie ma zainteresowania. Moim zdaniem to, że firma szuka nowego przedstawiciela handlowego również świadczy o tym, że popyt jest. Co sądzicie?
użytkownik
17.11.2017 (rok temu)
17.11.2017 (rok temu)
Jak pojawia się wpis to jest wielki popłoch i afera. I oczywiście domysły kto puścił parę i trochę gorzkiej prawdy wreszcie ujawnił , nie dajcie się omamić . To zwykle naciąganie , wszystko takie sobie, a robota mizerna, a konkretnie kasa. Wiecznie ujadanie.
Dobrze ze nie muszę siedzieć w biurze, bo poroniona atmosfera, najgorzej jest na targach. Siedzisz , klientów na lekarstwo, rynek niestety się dla Nich kończy . Czas spływać ...
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "Papilart"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Ząbki

Kraków

Dobczyce

Poznań

Rybnik

its Rzeszów

Proszowice

Krapkowice

Wrocław

Głubczyce

Tychy

Tczew

Chorzów

Bydgoszcz

Opole

Warszawa

Trzebinia wyzsza Za Szkołą
Murarz Bydgoszcz
Kucharz Warszawa Wawer

Koszalin

kasjerka Piaseczno lubfarm Lublin

Lębork

Lublin

tarnowskie Góry

Głogów

Gogolin

Miechów

Dzierżoniów szymanski Jacek

Kłodzko

Hydraulik Zabrze

Kluczbork

Sopot

jastrzebie Zdrój

Pruszków

Wolbrom
szatniarz Warszawa

Karpacz

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorsza-praca.pl | regulamin