test
Znaleziono 86 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "Toolip"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
17.12.2018 (miesiąc temu)
17.12.2018 (miesiąc temu)
Pracowało mi się z jej przedstawicielami w miłej atmosferze. Współpraca szła gładko i bez zastrzeżeń. Pieniądze za wykonane usługi również otrzymałem na czas. Także jestem w pełni zadowolony i polecam.
użytkownik
13.09.2018 (4 miesiące temu)
13.09.2018 (4 miesiące temu)
Mam podobną historię,zostałam ukarana 100zł mandatem za to ,że nie przyszłam do pracy w sierpniu a ja już zakończyłam pracę z końcem lipca mam papier z biura od pracownika z datą z początku sierpnia i potem pojechałam wyjaśnić dlaczego w systemie EWUŚ u lekarza wyświetlam się na czerwono dostałam drugi taki sam papier od Konsultanta Toolip-szefa tego biura w połowie sierpnia.Więc dlaczego miałbym być w pracy??? Dlaczego zostałam "ukarana"?Walczę.Nie polecam tej agencji pracy same problemy,niemiły Konsultant mówię o Agencji w Łodzi.Musiałam sama jechać do ZUS-u się wyrejestrować.Pensja miała być 10,a była 16.Jak będę musiała zaangażuje odpowiednie instrumenty prawne.
użytkownik
12.09.2018 (4 miesiące temu)
12.09.2018 (4 miesiące temu)
Szkoda, że tak rzadko piszecie na forum. Szukam pracy i miałem nadzieję , że dowiem się coś więcej.
użytkownik
12.09.2018 (4 miesiące temu)
12.09.2018 (4 miesiące temu)
Toolip nie płaci wynagrodzenia swoim pracownikom tymczasowym. Wrzesień brak kasy za sierpień ! Inspekcjapracy już jedzie !
użytkownik
12.09.2018 (4 miesiące temu)
12.09.2018 (4 miesiące temu)
Biuro w Tczewie zlikwidowane. Kasa za sierpień nie wypłacona. Obiecanki od poniedziałku :" bedzie jutro " Uwaga na Toolip.
użytkownik
11.09.2018 (4 miesiące temu)
11.09.2018 (4 miesiące temu)
Uwaga! Crown zatrudnieni przez agencje Toolip ! Agencja nie płaci na czas ! Ciągle mówią ,że zapłacą później ! Teraz do środy ! Nikt nie dostał !
użytkownik
04.07.2018 (6 miesięcy temu)
04.07.2018 (6 miesięcy temu)
Pracuję tam i rozmawiałam dziś z panem koordynatorem , są przyjęcia ale tylko przez agencje pracy (Fenix,Toolip ) do montażu tylko.
użytkownik
03.05.2018 (8 miesięcy temu)
03.05.2018 (8 miesięcy temu)
Jaki okres próbny...rekrutują non stop przez gó...na typu work serwice,Toolip...rząd powinien powy...ać te agencje pracy...w 2004 roku miało byc to na chwile, dla studentow..a do dzis robia ludzi w uja...umowa jak śmieciowi przedluzana lub nie co miesiac..nawet czajnija na raty ne kupisz...to jakis debilizm...praca dla kobiet...cyców co siedzą u mamy...i wyplata 2200 brutto jako op. prod. (1600 ne reke)..ten caly Flex (a nie flextronic dla red.)...to jakaś porazka BUHAHA
użytkownik
10.04.2018 (9 miesięcy temu)
10.04.2018 (9 miesięcy temu)
Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z Toolip HR Sp. z o.o.. Jak dziś wygląda zatrudnienie w tym przedsiębiorstwie?
użytkownik
04.04.2018 (9 miesięcy temu)
04.04.2018 (9 miesięcy temu)
@Pedro, rozumiem, że byłeś już na rozmowie kwalifikacyjnej. Jak oceniasz jej przebieg? Miałeś do wykonania jakieś zadania? A może już pracujesz w Toolip HR?

Firma aktualnie oferuje wiele ofert pracy w różnych lokalizacjach - wszystkie zobaczyć można tutaj: https://najlepszyfachowiec.pl/praca/Toolip-hr-sp.-z-o.o.;pr . Którą z ofert jesteście zainteresowani?
użytkownik
20.03.2018 (10 miesięcy temu)
20.03.2018 (10 miesięcy temu)
Na razie miła Pani uprzejmie skontaktowała się ze mna telefonicznie i zaprosiła na pierwsze spotkanie w dniu 22/03/2018. Na razie kontakt uważam za satysfakcjonujący
użytkownik
16.01.2018 (rok temu)
Ciekawe jak magazynier ma sie rozwijac zawodowo --brakuje tu jeszcze dwóch języków obcych płynnie, pisadło zeby coś napisać , głupota
użytkownik
18.10.2017 (rok temu)
18.10.2017 (rok temu)
@Konrad Rozumiem, że telefonu spodziewałeś się w ciągu pierwszych dwóch dni po rozmowie. Czasem jednak proces rekrutacyjny może się przedłużyć. Czy do tej pory firma się z Tobą skontaktowała? Ktoś jeszcze z Was miał podobne doświadczenia podczas kontaktu z firmą? A może Wasz proces rekrutacyjny przebiegał inaczej?
użytkownik
09.10.2017 (rok temu)
09.10.2017 (rok temu)
W Krakowie byłem na rozmowie miała pani oddzwonić do dwóch dni czy mnie zatrudnią i cisza minął tydzień nawet nie potrafią głupiego smsa czy meila wysłać.
użytkownik
11.09.2017 (rok temu)
11.09.2017 (rok temu)
Witam, jestem studentką. Pracuję w tej firmie przez wakacje, na zlecenie. Z końcem września odchodzę, bo muszę zająć się studiami, ewentualnie jeszcze zobaczę jak będzie mi pasował grafik, to może popołudnia lub weekendy będę pracować. Złego słowa na temat tej firmy nie dam powiedzieć. Umowa zlecenie przez agencję pracy tymczasowej Toolip (chyba jedyna porządna w Olsztynie), wypłaty zawsze na czas, karty pracy podpisane i rozliczone. Stali pracownicy też zadowoleni, więc nie rozumiem negatywnych opinii. Wiadomo praca w sklepie spożywczym do najlżejszych nie należy, ale kierownicy sklepów o tym wiedzą i robią co mogą, żeby nie przeciążyć pracownika. Praca rotuje, nikt nie stoi 8h przy kasie, tylko są systematyczne podmiany kasa, sklep, towar itd... Koszulki firmowe dają, stali pracownicy mają dodatek do prania. Mają też rabaty w innych firmach, socjal, premie. Pracują po kilka lat, to też dobrze świadczy o firmie. Pozdrawiam niezadowolonych :) Zadowolona studentka.
użytkownik
05.08.2017 (rok temu)
05.08.2017 (rok temu)
zmien lekarza chłopie i nie okłamuj... prosze sie wybrac do Toolipa , progresu itp.. 2 tys brutto czyli 1500 netto wita i nie przekłamuj dupowłazie. SZwagier moj z Gdanska nawet smieje sie z tej firmy, mowi, ze ludzie uciakaja jak szczury do trojmiasta z Flexa ..nawet na miotłe za 2500 netto (odjac 160 dojazd i tak sie oplaca )
użytkownik
02.08.2017 (rok temu)
02.08.2017 (rok temu)
@beek dlaczego tak uważasz? A jaka jest Twoja opinia na temat Toolip HR Sp. Komandytowa jako pracodawcy? Najbardziej cenne będą merytoryczne wpisy, które pokażą zarówno plusy i minusy pracy w tej firmie.
użytkownik
05.05.2017 (rok temu)
05.05.2017 (rok temu)
Jako koordynator ile zarabiasz? Aj przepraszam wyplaty macie z naszych pieniedzy
użytkownik
13.04.2017 (rok temu)
13.04.2017 (rok temu)
test
użytkownik
07.03.2017 (rok temu)
07.03.2017 (rok temu)
te dobre opinie sami sobie piszą
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "Toolip"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Starachowice

Kielce

Leszno

Świnoujście

Kurier Warszawa

sanden Polkowice

Polkowice

Krosno

Kierowca katb Wrocław

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów animator pieniadza Centrum carfree Kraków

Kraków

Szczecin

Kołobrzeg

Katowice

omida Warszawa

Lubin

uber nowy maz Dwór

Przasnysz

biurowa wlochy Warszawa wlochy Warszawa

Mysłowice

masazysta Poznań

opiekunka Łódź

Pilica

Częstochowa

Nauczyciel wspomagajacy Gliwice

uber Kraków

Lublin

sare Rybnik

Zabrze

iglotex Dąbrowa Sprzątaczka Rybnik

Rybnik

Puławy

Dobczyce

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorsza-praca.pl | regulamin