test
Znaleziono 106 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "cerkamed"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
7 wrz (2 miesiące temu)
7 wrz (2 miesiące temu)
p.s. nie dość, że "dzieci" to same kobiety, może facet zapytałby o więcej ?
autor
6 wrz (2 miesiące temu)
6 wrz (2 miesiące temu)
Jakiś czas temu byłam na rozmowie o pracę na stanowisko kierownicze. Pierwsze co mnie rozbroiło to to, że rozmowę prowadziło kilkoro ""dzieci". Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam, żeby rozmowa nie była prowadzona (na takie stanowisko) przez właściciela lub najwyższą kadrę kierowniczą. Moim zdaniem to świadczy o totalnym braku profesjonalizmu. W dodatku dzieciaki nie miały zielonego pojęcia (elementarnej wiedzy) i zadawały kosmiczne pytania. Miałam wrażenie, że "rekruterzy" chcieli jedynie upewnić się w swoich przypuszczeniach i insynuacjach. Otrzymałam pytanie (nie w prost)czy pierwszej pracy kierowniczej nie dostałam po znajomości. Po prostu byłam w ciężkim szoku... czy w tej firmie rządzą tylko "dzieciaki" bez doświadczenia zawodowego i elementarnej wiedzy?W moich CV widać było duże doświadczenie idealnie związane ze stanowiskiem na które aplikowałam, natomiast rekruterzy zadawali pytania na zasadzie czy znam alfabet.... JAKAŚ MASAKRA
autor
6 wrz (2 miesiące temu)
6 wrz (2 miesiące temu)
Dla mnie to jest jasna sprawa. Przyjmują tylko osoby za marne pieniądze, co wiadomo jak świadczy o firmie.. straty straty straty
użytkownik
4 wrz (2 miesiące temu)
4 wrz (2 miesiące temu)
Dołączam się do pytania
Dzial sprzedaży
Jakie zarobki?
użytkownik
27 lip (3 miesiące temu)
27 lip (3 miesiące temu)
@był@m, czy posiadasz jakieś doświadczenie związane z rekrutacją do firmy P.P.H. cerkamed? Jeśli tak, to zachęcam Ciebie do podzielenia się nim z innymi użytkownikami forum. Jak oceniasz proces rekrutacyjny? W jakiej atmosferze przebiegała rozmowa o pracę? Istotną informacją byłaby również odpowiedź na pytanie, czy została zaoferowana Tobie oferta pracy?
użytkownik
19 lip (3 miesiące temu)
19 lip (3 miesiące temu)
@exWorker, moja działalność na forum nie jest w żaden sposób związana z firmą P.P.H. cerkamed. Jestem moderatorem tego forum. Do moich zadań należy aktywne uczestnictwo w dyskusji i zachęcenie osób znających firmę do wypowiedzi. Ponad to dbam o przestrzeganie regulaminu forum i stale informuję Was o aktualnościach z firmy i o nowych ofertach pracy.
użytkownik
19 lip (3 miesiące temu)
19 lip (3 miesiące temu)
Szefowo, przecież sama wiesz jak jest :)
użytkownik
4 lip (4 miesiące temu)
4 lip (4 miesiące temu)
@Janusz, wszystkie aktualne oferty pracy w P.P.H. cerkamed ogłoszone są na stronie internetowej firmy. Dla ułatwienia dodaję link: http://cerkamed.pl/praca Jeśli zdecydujesz się na trwającą rekrutację, to zachęcam żebyś podzielił się doświadczeniem z nią związanym. Pomocna byłaby wypowiedz odnośnie przebiegu rozmowy o pracę i na jakie stanowisko aplikowałeś.
użytkownik
29 cze (4 miesiące temu)
29 cze (4 miesiące temu)
Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Jaką macie atmosferę?
użytkownik
29 cze (4 miesiące temu)
29 cze (4 miesiące temu)
Witam
Firma cerkamed stanowi dla mnie do dzisiaj jedną wielką niewiadomą. Mam wykształcenie pokrewne do branży, a dodatkowo posiadam kilka lat doświadczenia w handlu. W ciągu ostatnich 3 lat próbowałam aplikować kilka razy, zarówno na stanowiska związane z pracą w laboratorium, kontrolą jakości, jak i sprzedażą.
Niestety, nigdy nie zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną.
Początkowo pomyślałam, ok, Stalowa Wola nie jest dużym miastem, ale pewnie jest więcej osób z takim lub "lepszym" niż moje CV, więc po prostu moja kwalifikacje nie są wystarczające. Firma prężnie się rozwija, wymagania zapewne są wysokie.
No jednak nie. Od wielu znajomych słyszę o osobach, które świeżo po studiach (tych samych, które ja ukończyłam), zaledwie po kilku miesiącach praktyki czy stażu w branży niezwiązanej ze stomatologią, dostały pracę w cerkamed. A aplikowały tylko raz. Ok. Znam też osoby, które kończąc studia np.humanistyczne i pracując w charakterze sprzedawcy w galerii handlowej, z krótkim stażem pracy, więc bez dużego doświadczenia, dostały tam pracę w dziale handlowym od ręki.
Tego nie rozumiem. Co trzeba umieć lub prędzej, kogo znać, żeby zostać zaproszonym na rozmowę? Dużo czytałam o właścicielach i szczerze, jestem pod ogromnym wrażeniem determinacji i pasji tych ludzi. Mam ogromny szacunek do takich osób. Dodatkowo widząc jak firma się rozwija, śledzę np.profil na facebooku, naprawdę bardzo chciałabym być częścią zespołu. Przyswoję tysiąc stron materiału na rozmowę kwalifikacyjną, tylko na Boga, niech mnie ktoś zaprosi :) nie zrażają mnie nawet te wszystkie negatywne opinie o firmie, ludzie niestety lubią narzekać. Niepokojąca jest rotacja pracowników, to może świadczyć o kiepskiej atmosferze w pracy, ale nie będę się wypowiadać w tym temacie, ponieważ NIESTETY nie miałam sposobności tam popracować.
Pozdrawiam
użytkownik
31 maj (5 miesięcy temu)
31 maj (5 miesięcy temu)
@CzlowiekSukcesuDziekicerkamed Zapewniam Ci, iż nie, jak to ująłeś, kontroluję tego forum. Moim zadaniem jest aktywna pomoc jego użytkownikom w zaczerpnięciu wiedzy o danym pracodawcy. Bardzo się jednak cieszę, że w sposób merytoryczny wyraziłeś swoje zdanie o firmie P.P.H. cerkamed. Jak długo tam i na jakim stanowisku pracowałeś? Czy Twoim zdaniem o firmie nie można powiedzieć nic dobrego?
użytkownik
31 maj (5 miesięcy temu)
Pracowałem w tej firmie kilka lat temu - muszę przyznać, że odejście było najlepszą decyzją w moim całym życiu. Szefowa wyżywa się na szeregowych pracownikach próbując w rozpaczliwy sposób zrekompensować sobie niepowodzenia w sferze personalnej, nie patrząc na to jakie ma to dla nich konsekwencje. Wyzysk, nienormowane godziny pracy, brak szacunku do drugiego człowieka - to wszystko można było odnaleźć w cerkamed. Firma w dużej mierze zbudowana na ludzkiej krzywdzie i na tym, że w Stalowej Woli nie ma wielu innych możliwości - ten fakt właściciele wykorzystali po mistrzowsku. Odkąd stamtąd odszedłem i zdecydowałem się wyjechać z miasta, wszystko potoczyło się dużo lepiej - trochę odwagi i nie dać sobą pomiatać czasem wystarczy, żeby odmienić swoje życie. Chciałem serdecznie podziękować szefostwu (wiem, że czytacie, pewnie "Agnieszka" dostała odpowiednie rozkazy żeby kontrolowac to forum podając się za osobę z zewnątrz) - fatalna atmosfera w tej firmie ostatecznie przekonała mnie, że warto coś zmienić, gdybyście mieli choć trochę więcej kultury osobistej, pewnie dalej bym tam siedział i to znosił.
użytkownik
21 maj (5 miesięcy temu)
21 maj (5 miesięcy temu)
Wiesz jak wyglądają zarobki w P.P.H. cerkamed? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenne!
użytkownik
20 kwi (6 miesięcy temu)
20 kwi (6 miesięcy temu)
nie ma paczek ani bonow. Na "imprezy firmowe" pracownicy sami przygotowuja dania
użytkownik
20 kwi (6 miesięcy temu)
20 kwi (6 miesięcy temu)
poszukuje, bo rotacja jest duża. Co chwile ktos sie zwalnia. Szkolenia wewnetrzne, na zewnetrznejezdzi TYLKO dzial jakosci. Atmosfera ciezka, stresujaca, wyscig szczurow nie pracazespolowa
użytkownik
19 mar (7 miesięcy temu)
19 mar (7 miesięcy temu)
Witam chciałam zapytać czy firma cerkamed poszukuje pracowników? bo na stronie firmy są ciągle te same oferty pracy? i czy warto składać tam papiery jak wygląda atmosfera i czy są jakieś szkolenia? bardzo proszę o odpowiedz
użytkownik
21 lut (8 miesięcy temu)
21 lut (8 miesięcy temu)
wycieczka... dobre. w Dubaju Targi się odbywały. piszcie prawde a nie bujdy!
użytkownik
21 lut (8 miesięcy temu)
21 lut (8 miesięcy temu)
skoro tak często szukają to coś jest na rzeczy...
użytkownik
14 lut (9 miesięcy temu)
14 lut (9 miesięcy temu)
dziwi mnie fakt, że bronisz tak zaciekle firmy w której podobno nie pracujesz.
użytkownik
6 lut (9 miesięcy temu)
6 lut (9 miesięcy temu)
@Zak no właśnie o to mi chodzi. Że benefity nie dość, że nie są standardem, ale też jakie firma ma benefity. Tutaj jest duża konkurencyjność w porównaniu do innych firm. Kto z Was nie chciałby zostać za pracę wynagrodzony taką wycieczką na koszt firmy? A jak widać można w firmie P.P.H. cerkamed.
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "cerkamed"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Lębork

Lublin

tarnowskie Góry

Głogów

Gogolin

Miechów

Proszowice

Dzierżoniów szymanski Jacek

Warszawa

Kłodzko

Hydraulik Zabrze

Kluczbork

Sopot

jastrzebie Zdrój

Tychy

Pruszków

Kraków

Wolbrom
szatniarz Warszawa

Bydgoszcz

Karpacz

Błonie

Gliwice

tatuum Opole Asystentka poszukuje pracy jako stomatologiczna miejsce wawer Warszawa

uber Kraków

uber taxyfi Kraków taxify Kraków dabrowa gornicza Walcownia wroclawskie Warszawa Bielany Tczew

Kielce

Sprzątaczka Kielce

Tarnów

Suwałki

Siechnice wlkp Grodzisk print polska mazowiecki Grodzisk czarna owca Lublin
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorsza-praca.pl | regulamin