test
Znaleziono 663 wpisy pasujących do wyszukiwanego hasła "fazi"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
12 lis (3 dni temu)
12 lis (3 dni temu)
Witam kochani jestem już kilka dni na szkoleniu...Mam pytanie jeżeli w trakcie kilku dni szkolenia zrezygnuję z niego zapłacę jakąś karę że zrezygnowałem z niego?Przyznam szczerze że szkolenie jest w początkowej fazie...Z góry dziękuje za odpowiedź
użytkownik
10 lis (5 dni temu)
10 lis (5 dni temu)
Zgadza sie 100 % jest kara 200euro za nie danie dwutygodniowego wypowiedzenia tylko ze my pracujemy na fazie A i na tej fazie nie ma wypowiedzen
użytkownik
10 lis (6 dni temu)
10 lis (6 dni temu)
Co do umów zlecenie tzw śmieciowe, przy tej formie zatrudnienia pracownik podejmuje pracę bez podpisanej umowy, tzw wiara w to co powiedział przedmówca pracodawca. Przy umowie o pracę: pracownik zanim podejmie pracę dostaje do reki dokument tzw umowę o pracę na tym dokumencie są zamieszczone inf: wysokość stawki za godzinę pracy, warunki. Potrafią podpisać umowę o pracę na miejscu. Wymusić aby na miejscu podpisali umowę zlecenie, niech to robi pracownik w kadrach, albo niech wyznaczą osobę w zastępstwie tzw wz. Sytuacja jest bardzo dziwna pracownik nie dostaje żadnej umowy do reki ( umowa zlecenie) słyszy tylko zapewnienie: ile wyniesie wynagrodzenie. Pracuje na słowo, w ZUS nie jest zarejestrowany w zasadzie nigdzie praca na tzw potocznie : gębę. Dodam dokumenty wypełnione w kadrach gdzieś wysyłają trzeba czekać, a pracownik pracuje na słowo, na czarno? Nie posiada żadnego dokumentu o zatrudnieniu, nie jest zarejestrowany w ZUS przez dłuższy okres czasu. Mamy do czynienia ze zjawiskiem pracy na czarno. Czy jest rozsądne podejmowanie pracy na obiekcie, na czarno? A jak coś się stanie np wypadek na jakiej podstawie dostanie się odszkodowanie np pracownik przychodzi do pracy, pracuje, nie posiada umowy na zlecenie (podpisanej) nie posiada na piśmie warunków pracy, umowa na zlecenie nie jest podpisana, w fazie przygotowania, w zasadzie niema nic, a co się stanie jak przez roztargnienie w kadrach dokumenty ( druki wypełnione) zgubią. Absurd.
użytkownik
5 lis (11 dni temu)
5 lis (11 dni temu)
Podobno COLAS nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Nie ma nawet umowy przedwstępnej. Wszystko jest jeszcze w fazie dogadywania. Tak jak info na 100% miało być podane w firmie do końca września, potem do końca października, a najnowsze co słyszałem że dopiero planują jaka umowę na koniec listopada. No i to co wiadomo na 100 % że w COLASY całości bitumu nie biorą bo kilkoma z nich (5 lub 6) lokalizacjami nie są zainteresowani. Jak ktoś ma newsa niech pisze, ale konkrety i nie tylko żale i pyskówki. Pozdro.....
użytkownik
1 lis (14 dni temu)
1 lis (14 dni temu)
Nie mogę się zgodzić. Żadna firma która rozpoczyna nowy projekt, a przypadku Macgregora przyjście do Polski było wielka niewiadomą- nie może sobie pozwolić by na tz. „Dzień dobry” zatrudniać ludzi bez wielkiego doświadczenia. W pierwszych naborach w przeciwieństwie do kolejnych rekrutacji był szereg testów. Obecnie nowi pracownic nawet nie muszą ich zdawać. Pierwsi pracownicy byli rekrutowani przez dyrektorów oddziałów zagranicznych. Więc uwierz mi przykładano dużą uwagę do te go kogo i o jakich umiejętnościach zatrudniano. Ponieważ na tych osobach oparto powodzenie projektu w jej początkowej fazie. Prawdą jest, że cześć osób niemiła doświadczenia z sektora morskiego jednak maiły kluczowe umiejętności pozwalające z sukcesem zakończyć etap tranzycji. Co również przełożyło się na wzrost zatrudnia (dzięki temu również ty możesz tu pracować). Niestety obecny proces rekrutacji różni się bardzo od tego w pieszym etapie (testy wejściowe). Brak kompetencji/ i jakichkolwiek umiejętności stał się znakiem nowych pracowników. Właśnie teraz jak proces został spłaszczony nie ma potrzeby zatrudniania wysoko wykwalifikowanej kadry. Niestety obecnie większość pracowników stanowią osoby dla których Macgregor jest pierwszą pracą lub pierwszą praca nie w „gastro”. Uważam, że pracownicy pracujący dłużej z pewnością wiedzą więcej i ich wiedza jest na wyższym poziomie niż osób przyjętych np. w ostatnich 6-9 mc. Z dwóch prostych powodów: dłuższy staż przez co ilość przerobionych trudnych spraw jest większa oraz fakt, że szkolenia/ procesowe, produktowe były przekazywane bezpośrednio przez zagraniczne oddziały co przekłada się na lepszą wiedzę . Po twojej opinii widzę, że zamiast skandynawskiego typu pracy cenisz sobie typowe korpo gdzie szef będzie straszył i pilnował każdej minuty której nie spędzasz przy biurku. Nie takimi wartościami kierowała się ta firma przez ostanie dwa lata. Liczę, że nowy szef jednak nie będzie taki jakiego ty oczekujesz bo wtedy Macgregor stanie się typowo bezdusznym miejscem pracy. Co do play station to została kupiona by pracownicy mogli z tego korzystać. Rolą Team Ledarów jest ocena czy osoby z jego zespołu nie nadużywają tego kosztem pracy. Rozumiem, że znasz workflow każdego z działów i jesteś wstanie ocenić czy dany dział i jego pracownicy marnotrawią czas na play station czy nie. Jeśli pracujesz w firmie trochę dłużej to wiesz, że dział działowi nie równy, są takie gdzie pracy jest więcej i takiej gdzie jest jem mniej. Życzę tobie trochę milszego spojrzenia na swoich kolegów z pracy bo tylko dzięki temu będzie miedzy nami panował miła atmosfera. Jeśli jednak panujący „bajzel” będzie ciebie męczył pewnością odnajdziesz się w innym typowym korpo z nie elastycznym czasem pracy, i restrykcyjnym pilnowaniem czasu pracy pracy oraz z \ rozliczaniem każdego z pracowników z osiągniętych KPI.
użytkownik
29 paź (18 dni temu)
29 paź (18 dni temu)
Szanowni Państwo z tego co się dowiedziałem on przyszedł już na fazie do pracy, do takiej sytuacji by nie doszło jakby były kontrole trzeżwośći przed i rozpoczęciem pracy.
użytkownik
27 paź (19 dni temu)
27 paź (19 dni temu)
@nikt, a możesz napisać nam coś więcej o tym systemie, na czym polega i dlaczego, zdaniem pracowników Rossmanna, jest taki uciążliwy? Jeśli możesz oczywiście. Długo już jesteś zatrudniona w tej firmie? Może jest jeszcze szansa na zmiany w firmie, a ten system o którym piszesz, jest w fazie testów.
użytkownik
26 paź (20 dni temu)
26 paź (20 dni temu)
Na mnie "jadą" przestało już robić wrażenie. Jestem teraz w takiej fazie, że coraz częściej śmiać mi się chce z tej szopki.
użytkownik
22 paź (24 dni temu)
22 paź (24 dni temu)
Jeżeli firma ma status aktywnej, to nie oznacza, że jest w fazie upadłości. Czy posiadasz informacje z pierwszej ręki, które mogą to dodatkowo potwierdzić? Wspomniałaś o składach. Czy firma płaciła wszystkie twoje składki?
użytkownik
22 paź (25 dni temu)
22 paź (25 dni temu)
Podobnie jak Emilia - pracuję w CommsBlack od początku założenia firmy. Zajmuję się przede wszystkim obsługą Klientów w pierwszej fazie współpracy (rejestracja firm w Amerykańskich Systemach Przetargów Publicznych), a do tego - w zależności od zapotrzebowania - działam na różnych frontach.

Praca w CommsBlack jest dynamiczna i różnorodna. W tej firmie można się wiele nauczyć - od działania na nowych użytecznych systemach po rozszerzenie wiedzy ogólnej. Dodatkowo cała ekipa ma dostęp do ciekawej platformy szkoleniowej, z której korzystamy.

Jestem obecna na rynku pracy od 2003 roku i jest to pierwsza firma, w której pojęcie nudy po prostu nie istnieje. Codziennie dzieje się coś nowego i ciekawego. Różnorodność tematów, za które odpowiadamy nie przytłacza a motywuje, dodatkowo towarzyszy nam humor rodem z Monty Pythona. Szefowie z jednej strony są wymagający, a z drugiej - dostępni i można śmiało przyjść do nich z każdym tematem.

Z uwagi na to, że mam dzieci, codziennie korzystam z elastycznych godzin pracy - są dni, że zaczynam pracę np. o 7 i kończę o 15, a w inne dni pracuję od 9-17, co nie ukrywam bardzo ułatwia mi kwestie organizacyjne (dom-praca). Atmosfera w biurze jest bardzo dobra, a ekipa tu pracująca - zgrana. Może dla niektórych brzmi to mało realnie, ale ci którzy tu pracują potwierdzą fakt, że tak po prostu jest. I potwierdzam - wypady na strzelnice są rewelacyjne, a kawa - pyszna!
użytkownik
20 paź (26 dni temu)
20 paź (26 dni temu)
Wesoły bo ciągle na fazie jest hahaha. Mam nadzieję że to nagranie zostanie przekazane kierownictwu i zostaną wyciągnięte odpowiednie wnioski.
użytkownik
13 paź (miesiąc temu)
13 paź (miesiąc temu)
Na pewno nie na POST NL tzn są nadgodziny ale ani dodatkowo płatne ani wolne dni za to nie są dane, czy to legalne jest szczerze nie wiem bo nie znam prawa pracy holenderskiego a szczególnie jak ktoś robi na fazie A i przez agencje "towarzyską"
użytkownik
13 paź (miesiąc temu)
13 paź (miesiąc temu)
Witam. A sprawiedliwość gdzie jest? Chodzi mi o alkohol? Czeladź wydmucha- wywala y jest do domu. Pracownicy z Pyrzowic chodzą po zakładzie parę dni nawaleni nic nie robiąc prawie bo jak człowiek na fazie może mysleci o pracy fajka nonstop i jest okej. Więc gdzie jest sprawiedliwość. Kierownik udaje że tego nie widzi. Brygadzista też a szefa nie ma na codzień..... Więc jak to jest?
użytkownik
12 paź (miesiąc temu)
12 paź (miesiąc temu)
miczne powstają w wyniku uwspólnienia dwóch lub większej liczby elektronów pochodzących z jednego lub obu łączących się atomów albo przeskoku jednego lub większej liczby elektronów z jednego atomu na drugi i tym samym utworzenia pary jonowej.

Spis treści
1 Wiązania wielokrotne i pojedyncze
2 Delokalizacja wiązań
3 Podział wiązań ze względu na ich naturę
3.1 Wiązanie kowalencyjne niespolaryzowane
3.2 Wiązanie kowalencyjne spolaryzowane
3.3 Wiązanie jonowe
3.4 Wiązanie wodorowe
4 Oddziaływania międzycząsteczkowe
5 Zobacz też
6 Przypisy
Wiązania wielokrotne i pojedyncze
Zobacz też: Wiązanie wielokrotne.
Do utworzenia typowego wiązania chemicznego potrzeba minimum dwóch elektronów, zwykle po jednym z każdego łączącego się atomu. Wiązanie tworzone przez dwa elektrony nazywa się wiązaniem pojedynczym. Gdy uczestniczących elektronów jest cztery, mamy do czynienia z wiązaniem podwójnym, które w istocie jest dwoma różnymi wiązaniami łączącymi te same atomy. Gdy dzielonych elektronów jest sześć, mamy do czynienia z wiązaniem potrójnym.

Wiązania pojedyncze, podwójne i potrójne występują dość powszechnie. Znacznie rzadziej spotykane są wiązania o większej krotności, niemniej znane jest kilkaset związków, w których występują wiązania poczwórne. Znane są też nieliczne związki z wiązaniem pięciokrotnym, przykładowo dimer podstawionego terfenylochromu[1][2]. Ponadto opisano bardzo rzadkie przypadki wiązań sześciokrotnych. Taki rząd wiązań ustalono dla cząsteczek Mo2 i W2 w fazie gazowej[3][4].

Delokalizacja wiązań
Wiele wiązań wielokrotnych jest zdelokalizowanych, to znaczy tworzące je elektrony są uwspólniane przez więcej niż dwa atomy. Delokalizacja ta może przybierać albo formę rezonansu chemicznego, jak ma to miejsce w związkach aromatycznych, albo formę pasm orbitalowych, występujących zwłaszcza w kryształach metali (tzw. wiązanie metaliczne), ale również w niektórych rodzajach polimerów oraz sprzężonych dienów. Występowanie pasm zdelokalizowanych orbitali umożliwia powstanie pasm przewodnictwa, które nadają materiałom cechy przewodników elektrycznych.

Podział wiązań ze względu na ich naturę
Podział wiązań ze względu na ich naturę wynika z odpowiedzi na pytanie, które w uproszczeniu brzmi:

Gdzie znajdują się elektrony uwspólniane w ramach tych wiązań?
Podział ten jest bardzo nieostry, często dyskusyjny w przypadku wielu związków chemicznych i silnie zależy od przyjętych kryteriów, które są również często dyskutowane i powoli ewoluują. Dokładną naturę wiązań bada się złożonymi metodami fizykochemicznymi, którymi są na przykład rentgenografia strukturalna, EPR, NMR, umożliwiającymi tworzenie „map” gęstości elektronowej występującej wokół jąder atomów tworzących związki chemiczne. Ze względu na to, że wiązania chemiczne są w istocie zjawiskami kwantowymi, pełny opis ich natury i odmian jest możliwy dopiero na poziomie opisu mechaniki kwantowej.

Wiązanie kowalencyjne niespolaryzowane
Wiązanie kowalencyjne niespolaryzowane powstaje na skutek nakładania się orbitali atomowych obsadzonych pojedynczymi elektronami o przeciwnej orientacji spinu. Wiązanie to powstaje, gdy różnica elektroujemności wynosi od 0 do 0,4.

Substancje chemiczne, w których przeważa wiązanie kowalencyjne niespolaryzowane mogą występować w 3 stanach skupienia. Charakteryzują się niskimi temperaturami topnienia i wrzenia, dobrze rozpuszczają się w rozpuszczalnikach niepolarnych (np. chloroform, heksan, benzen), natomiast słabo w rozpuszczalnikach polarnych (np. woda). W stanie ciekłym rozpuszczone w wodzie nie przewodzą prądu. Reakcje z ich udziałem zachodzą powoli i przy małej wydajności.

Wiązanie kowalencyjne spolaryzowane
Wiązanie kowalencyjne powstaje między dwoma atomami niemetali, których wzajemna różnica elektroujemności jest mniejsza od 1,7 w skali Paulinga. Granica ta jest bardzo umowna i ma raczej charakter orientacyjny. Elektrony uwspólnione tworzące wiązanie są przesunięte w stronę atomu pierwiastka o większej elektroujemności, co sprawia, że przy tym atomie tworzy się cząstkowy ładunek elektryczny ujemny, natomiast przy
użytkownik
29 wrz (miesiąc temu)
29 wrz (miesiąc temu)
A ilu młodych na zmianie chodzi na "faziE" i BHP nic z tym nie robi.
użytkownik
23 wrz (miesiąc temu)
23 wrz (miesiąc temu)
fazi guglerobot z inteligentnym umysłem o wyglądzie terminatora z wąsami... Jezuuu już go widze na hali, aby nie mylcie go z prawdziwym terminatorem:)))
użytkownik
21 wrz (miesiąc temu)
21 wrz (miesiąc temu)
no tak to właśnie działa... a bocian codziennie pyta fazi jak tam faziowa, zajmij sie lepiej robotą dziobaku a nie forum :))
użytkownik
20 wrz (miesiąc temu)
20 wrz (miesiąc temu)
No nieeeeee, to jakaś ustawka dla jaj :) i jakichś innych celów
Nie wierzę zeby przedmówcy byli tacy głupi i naiwni i jeśli ktoś anonimowo podpisze się beret czy faziowa albo paramound to to akurat prawda :)
U niektórych to w ogóle widać brak obycia w miejscach z anonimowymi komentarzami :))) Wystarczy że ktoś sprowokuje i od razu odpowiadają... prostują i dyskutują w pracy z kolegami. Pokaż że zaglądasz tutaj a my cię przerobimy/podrażnimy na tysiąc sposobów :)
użytkownik
12 wrz (2 miesiące temu)
12 wrz (2 miesiące temu)
fazi, przyjdź do mnie dokładnie 12.grudnia i wtedy dostaniesz... gotówki raczej nie, ale coś sobie wybierzesz za te 200 zł netto, a jakbyś tak jeszcze ze 100 razy szóstą gwiazdkę wdusił to i bonus ekstra będzie :))))))))))))))
użytkownik
10 wrz (2 miesiące temu)
10 wrz (2 miesiące temu)
Bruno Schulz
Sklepy cynamonowe
Ptaki
1
Nadeszły żółte, pełne nudy dni zimowe. Zrudziałą ziemię okrywał dziurawy, przetarty, za krótki obrus śniegu. Na wiele dachów nie starczyło go i stały czarne lub rdzawe, gontowe strzechy[1] i arki[2], kryjące w sobie zakopcone przestrzenie strychów — czarne, zwęglone katedry, najeżone żebrami krokwi[3], płatwi[4] i bantów[5] — ciemne płuca wieczorów zimowych. Każdy świt odkrywał nowe kominy i dymniki wyrosłe w nocy, wydęte przez wicher nocny, czarne piszczałki organów diabelskich. Kominiarze nie mogli opędzić się od wron, które na kształt żywych czarnych liści obsiadały wieczorem gałęzie drzew pod kościołem, odrywały się znów, trzepocąc, by wreszcie przylgnąć, każda do właściwego miejsca na właściwej gałęzi, a o świcie ulatywać wielkimi stadami — tumany sadzy, płatki kopciu, falujące i fantastyczne, plamiąc migotliwym krakraniem mętnożółte smugi świtu. Dni stwardniały od zimna i nudy, jak zeszłoroczne bochenki chleba. Napoczynano je tępymi nożami, bez apetytu, z leniwą sennością.

2
Ojciec nie wychodził już z domu. Palił w piecach, studiował nigdy nie zgłębioną istotę ognia, wyczuwał słony, metaliczny posmak i wędzony zapach zimowych płomieni, chłodną pieszczotę salamander, liżących błyszczącą sadzę gardzieli komina. Z zamiłowaniem wykonywał w owych dniach wszystkie reparatury w górnych regionach pokoju. O każdej porze dnia można go było widzieć, jak — przykucnięty na szczycie drabiny — majstrował coś przy suficie, przy karniszach wysokich okien, przy kulach i łańcuchach lamp wiszących. Zwyczajem malarzy posługiwał się drabiną jak ogromnymi szczudłami i czuł się dobrze w tej ptasiej perspektywie, w pobliżu malowanego nieba, arabesek[6] i ptaków sufitu. Od spraw praktycznego życia oddalał się coraz bardziej. Gdy matka, pełna troski i zmartwienia z powodu tego stanu, starała się go wciągnąć w rozmowę o interesach, płatnościach najbliższego ultimo[7], słuchał jej z roztargnieniem, pełen niepokoju, z drgawkami na nieobecnej twarzy. I bywało, że przerywał jej nagle zaklinającym gestem ręki, ażeby pobiec w kąt pokoju, przylgnąć uchem do szpary w podłodze i z podniesionymi palcami wskazującymi obu rąk, wyrażającymi najwyższą ważność badania — nasłuchiwać. Nie rozumieliśmy wówczas jeszcze smutnego tła tych ekstrawagancyj, opłakanego kompleksu, który dojrzewał głębi.

3
Ojciec, Kobieta demoniczna, Seks Matka nie miała nań żadnego wpływu, natomiast wielką czcią i uwagą darzył Adelę. Sprzątanie pokoju było dlań wielką i ważną ceremonią, której nie zaniedbywał nigdy być świadkiem, śledząc z mieszaniną strachu i rozkosznego dreszczu wszystkie manipulacje Adeli. Wszystkim jej czynnościom przypisywał głębsze, symboliczne znaczenie. Gdy dziewczyna młodymi i śmiałymi ruchami posuwała szczotkę na długim drążku po podłodze, było to niemal ponad jego siły. Z oczu jego lały się wówczas łzy, twarz zanosiła się od cichego śmiechu, a ciałem wstrząsał rozkoszny spazm orgazmu. Jego wrażliwość na łaskotki dochodziła do szaleństwa. Wystarczyło, by Adela skierowała doń palec ruchem oznaczającym łaskotanie, a już w dzikim popłochu uciekał przez wszystkie pokoje, zatrzaskując za sobą drzwi, by wreszcie w ostatnim paść brzuchem na łóżko i wić się w konwulsjach śmiechu pod wpływem samego obrazu wewnętrznego, któremu nie mógł się oprzeć. Dzięki temu miała Adela nad ojcem władzę niemal nieograniczoną.

4
W tym to czasie zauważyliśmy u ojca po raz pierwszy namiętne zainteresowanie dla zwierząt. Była to początkowo namiętność myśliwego i artysty zarazem, była może także głębsza, zoologiczna sympatia kreatury dla pokrewnych, tak odmiennych form życia, eksperymentowanie w nie wypróbowanych rejestrach bytu. Dopiero w późniejszej fazie wzięła sprawa ten niesamowity, zaplątany, głęboko grzeszny i przeciwny naturze obrót, którego lepiej nie wywlekać na światło dzienne.

5
Ojciec, Ptak Zaczęło się to od wylęgania jaj ptasich.

6
Z wielkim nakładem trudu i pieniędzy sprowadzał ojciec z Hamburga, z Holandii, z afrykańskich stacji zoologicznych zapłodnione jaja ptasie, które dawał do wylęgania ogromnym kurom belgijskim. Był to proceder nader zajmujący i dla mnie — to wykluwanie się piskląt, prawdziwych dziwotworków w kształcie i ubarwieniu. Niepodobna było dopatrzeć się w tych monstrach o ogromnych, fantastycznych dziobach, które natychmiast po urodzeniu rozdzierały się szeroko, rycząc żarłocznie czeluściami gardła, w tych jaszczurach o wątłym, nagim ciele garbusów — przyszłych pawi, bażantów, głuszców i kondorów[8]. Umieszczony w koszykach, wacie, smoczy ten pomiot podnosił na cienkich szyjach ślepe, bielmem zarosłe głowy, kwacząc bezgłośnie z niemych gardzieli. Mój ojciec chodził wzdłuż półek w zielonym fartuchu, jak ogrodnik wzdłuż inspektów z kaktusami, i wywabiał z nicości te pęcherze ślepe, pulsujące życiem, te niedołężne brzuchy, przyjmujące świat zewnętrzny tylko w formie jedzenia, te narośle życia, pnące się omackiem ku światłu. W parę tygodni później, gdy te ślepe pączki życia pękły do światła, napełniły si
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "fazi"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Lębork

Lublin

tarnowskie Góry

Głogów

Gogolin

Miechów

Proszowice

Dzierżoniów szymanski Jacek

Warszawa

Kłodzko

Hydraulik Zabrze

Kluczbork

Sopot

jastrzebie Zdrój

Tychy

Pruszków

Kraków

Wolbrom
szatniarz Warszawa

Bydgoszcz

Karpacz

Błonie

Gliwice

tatuum Opole Asystentka poszukuje pracy jako stomatologiczna miejsce wawer Warszawa

uber Kraków

uber taxyfi Kraków taxify Kraków dabrowa gornicza Walcownia wroclawskie Warszawa Bielany Tczew

Kielce

Sprzątaczka Kielce

Tarnów

Suwałki

Siechnice wlkp Grodzisk print polska mazowiecki Grodzisk czarna owca Lublin
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorsza-praca.pl | regulamin