test
Znaleziono 18 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "ikea chlastawa"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
24 mar (7 miesięcy temu)
24 mar (7 miesięcy temu)
W bero jest ten ból ze nie ma związków zawodowych bo moze cos by dla nas wywalczyli! A da się patrząc na związki zawodowe ikea chlastawa! Da sie? A no sie da! Moze i droga do zakładu w końcu była by jak sie należy.
użytkownik
13 mar (8 miesięcy temu)
13 mar (8 miesięcy temu)
Widzę że ikea jest dnem we wszystkich fabrykach w tym kraju .Ja SITS Brodnica,po 20 latach pracy zasadnicza 2500,socjal szczątkowy,w najlepszym razie z całej kwoty 500 zł.Areszta można zapomnieć.Normy jak i u was ciągle w górę, co najlepsze za wydajność załogi extra premię dostają zmianowi.Załoga tylko średnią.Grosze za chorobowe kroją nawet do 1000 zł. A w tym kraju jest wszystko ok nikogo nie obchodzą firmy tak postępujące,jesteśmy tylko mięsem armatnim,faktycznie za miskę ryżu
użytkownik
8 mar (8 miesięcy temu)
8 mar (8 miesięcy temu)
Brak słów,na związki zawodowe o wielkie negocjacje podwyżki 3%,,bierzcie przykład chociażby z ikea w chlastawa dostali 6% i jeszcze w niedzielę organizują pikiete,na temat dalszych podwyżek. Widać że związki walczą o podwyżkę do pracownikow, a nie tak jak w chife walczą tylko o dobro swoje i Pana B... a i zgadzają się na każde jego kwiecie palcem.
użytkownik
5 sty (10 miesięcy temu)
5 sty (10 miesięcy temu)
Jak dojechać do firmy "od tyłu"? Bo niby rekrutacja na hali BOS1 od tyłu....
użytkownik
2 sty (10 miesięcy temu)
2 sty (10 miesięcy temu)
Może też bym się skusił. Na olx ciągle się ogłaszają ale obawiam się ze słabe zarobki. Ja bym musiał 3500 netto mieć.
użytkownik
2 sty (10 miesięcy temu)
2 sty (10 miesięcy temu)
kupasmiechu-małpa-ikea.cc
użytkownik
14.11.2017 (rok temu)
14.11.2017 (rok temu)
Jestem zainteresowany, dostałaś tam pracę?:)
użytkownik
09.10.2017 (rok temu)
09.10.2017 (rok temu)
Płace muszą być beznadziejne. Od pół roku na olx ciągłe ogłoszenia typu "praca u lidera branży meblarskiej". I coś ten lider ma ciągłe braki kadrowe. Taki "prężny" i bogaty koncern a nie potrafi uruchomić dowozów darmowych dla pracowników. Porażka.
użytkownik
01.09.2017 (rok temu)
01.09.2017 (rok temu)
Witam. 25 lat pracy i nie zdążył odłożyć na skromne autko????? To co to za firma? I jakie tam są płace? Porażka
użytkownik
17.08.2017 (rok temu)
17.08.2017 (rok temu)
Witam,mysle nad zlozenien papierow wlasnie do Ikei jednakze troche dojazd straszy,30km w jedna strone to nie malo.Czy jest ktos z Nowego Tomysla kto bylby chetny ewentualnymi wspolnymi dojazdami? Ja auto swoje mam,wiec zawsze mozna sie jakos dogadac :)
użytkownik
31.05.2017 (rok temu)
31.05.2017 (rok temu)
Witam, czy przejeżdża ktoś przez Wolsztyn do pracy w Chlastawie? Mój tata pracuje tam już od 25-ciu lat, nie ma samochodu, zawsze dojeżdżał busami od R&J, lecz w tym roku od lipca nie będą prowadzić tego kursu i jeśli nie znajdzie innego transportu, to się będzie musiał zwolnić... I tutaj pytanie - czy miałby ktoś miejsce w samochodzie albo zna kogoś kto by je miał? Oczywiście dokładałby się do paliwa... Proszę o kontakt - 600683631
użytkownik
27.01.2017 (rok temu)
27.01.2017 (rok temu)
Chciałabym wysłać CV do Państwa firmy. Na jaki adres mailowy?
użytkownik
05.12.2016 (rok temu)
Jeśli chodzi o agencję, to pierwszy rzut był na Logistyce. Duuuuża rotacja, ale co się dziwić, jak zgłosiła się dosłownie cała "patologia" z okolicy. Cyrk na kółkach. Przychodzili pijani do pracy, pili w pracy(!), nie przychodzili wcale. Po "odsiewie" została grupa całkiem w porządku. W większości bystre, robotne chłopaki. Po jakimś czasie, część pracowników Randstad zostaje zatrudnionych przez ikea. Ale jest to bardzo mały procent. Co do samej pracy, tam gdzie ja pracuję, na Logistyce, kolorowo nie jest, zwłaszcza ostatnimi czasy. Ludzie w stresie pracują, kierownictwo wydaje się nie mieć pojęcia o tym co się dzieje na magazynie, co chwilę jakieś głupkowate decyzje, po prostu tragedia. Zarobki całkiem przyzwoite, ale wysokość podwyżek zaproponowanych w tym roku to jak strzał w pysk - 2.5%. Śmieszne po prostu. ikea chyba wciąż ma jakieś złudzenia, że są najlepszym pracodawcą w okolicy. Oczy się otworzą jak zaczną sie ludzie zwalniać.
użytkownik
21.11.2016 (rok temu)
21.11.2016 (rok temu)
Miałem telefon z działu HR Business Partner firmy ikea Industry Poland Sp. z o.o.
Oddział Fabryki WEST w Zbąszynku, lokalizacja dokładna chlastawa. Telefon by dlatego, ponieważ odpowiedziałem na ogłoszenie na stanowisko operator maszyn cnc. Przebieg bardzo krótkiej rozmowy pozostawia wiele do życzenia w mojej opinii. Po pierwsze pani z hr inaczej nazywa stanowisko pracy na które rekrutuje niż to jakie było wyszczególnione w ogłoszeniu. Po drugie dzwoniąc około godziny 15.00 proponuje spotkanie o godzinie 10.00 dnia następnego bez możliwości zmiany dnia i godziny spotkania. Czyli rekrutują wśród bezrobotnych? Na moje stwierdzenie że jestem osobą pracującą w tych godzinach nie mogę sobie załatwić urlopu tak od ręki (jest już popołudnie)zaczyna kończyć rozmowę dodając że ludzie sobie jakoś radzą...
Ja proponuję pani rozwiesić ogłoszenia w pośredniaku i na wiejskich płotach, wpisać tam takie hasło:
"szukamy do roboty, zbiórka jutro o 10.00 w stołówce".
Około pół roku temu miałem podobny telefon ale z agencji Ranstad która rekrutowała do Ikei.
Różnił się tym ze dzwonili w piątek czy w poniedziałek mogę przyjść do pracy...
Morał z tego wszystkiego taki że poziom kadrowców i pośredników naganiaczy do ikea Industry szoruje po dnie.
Tyle w temacie.
użytkownik
11.01.2016 (2 lata temu)
11.01.2016 (2 lata temu)
Czy agencja Randstad prowadzi obecnie rekrutacje dla "klienta w okolicach Zbąszynka"? I oferuje " możliwość zdobycia doświadczenia u jednego z największych producentów mebli na Świecie" (pisownia oryginalna)? Agencja ta oferuje "atrakcyjne wynagrodzenie", niech ktoś napisze jakie bo śmiem wątpić.
A tak na marginesie za pół roku nowa, wielka hala otwiera się pod Tomyślem, BEROTU-ikea, ciekawe jakie tam warunki będą.
użytkownik
09.10.2015 (3 lata temu)
09.10.2015 (3 lata temu)
Dlaczego podczas audytów ludzi z ikea u podwykonawców, ściągane i chowane są kalendarze z modelkami topless lub w bieliźnie?
użytkownik
27.08.2014 (4 lata temu)
27.08.2014 (4 lata temu)
Firma nie zmieniła nazwy, ale w lutym tego roku nastapiło połączenie spółki ikea oraz Swedwood Poland, także od tamtego czasu to jedna i to sama firma. Miejmy nadzieję, że zmiany wyszły na dobre i teraz pracownicy sa bardziej zadowoleni z warunków pracy. Oczywiście to ikea była spółka przejmującą, a Swedwood Poland przejmowaną.
użytkownik
07.08.2014 (4 lata temu)
07.08.2014 (4 lata temu)
Firma zmieniła nazwę na ikea? Jak tam na produkcji, jakie warunki, jakie wynagrodzenie, jaki socjal, ile godzin pracy tygodniowo, ile zmian?
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "ikea chlastawa"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Koszalin

kasjerka Piaseczno lubfarm Lublin

Lębork

Lublin

tarnowskie Góry

Głogów

Gogolin

Miechów

Proszowice

Dzierżoniów szymanski Jacek

Warszawa

Kłodzko

Hydraulik Zabrze

Kluczbork

Sopot

jastrzebie Zdrój

Tychy

Pruszków

Kraków

Wolbrom
szatniarz Warszawa

Bydgoszcz

Karpacz

Błonie

Gliwice

tatuum Opole Asystentka poszukuje pracy jako stomatologiczna miejsce wawer Warszawa

uber Kraków

uber taxyfi Kraków taxify Kraków dabrowa gornicza Walcownia wroclawskie Warszawa Bielany Tczew

Kielce

Sprzątaczka Kielce

Tarnów

Suwałki

Siechnice
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorsza-praca.pl | regulamin