test
Znaleziono ponad 1000 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "imperia"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
mozna dorobić na gratisach które nie są sprawdzane do wydawania oraz na np wymianie banderoli, całkiem dobrze, a niektórzy kierownicy zarabiają na gratisach ktore kradną i każą rozpisywać swoim ph.
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
A wtajemniczeni twierdzą że żeby działać bezkarnie muszą działkować sie ze swoimi asm. Biznes kwitnie w najlepsze i nikt nic nie widzi i nie słyszy taka patologia
użytkownik
31.12.1969 (48 lat temu)
31.12.1969 (48 lat temu)
Zapraszam do imperial Logistic
2300 BRUTTO na dzień dobry, praca w systemie 17 zmianowym, co miesiąc okrajane premie, brak żadnych benefitów typu multisport albo opieka medyczna, przerzucanie z miejsca na miejsce, często okrojona załoga o kilka osób, brak perspektyw na przyszłość, tylko jeb*ć, jeb*ć i jeszcze raz jeb*ć...

P.S. Ile u was jest na START??
użytkownik
14 lis (5 dni temu)
8 lat to niewielkie doświadczenie. Doświadczenie to ilość siwych włosów na głowie.
Kto nie biegał wystraszony na początku swojej pracy?
użytkownik
14 lis (5 dni temu)
Masz rację, nie powinienem oceniać innych. Przesadziłem trochę z tym kogo przyjmują. Wiadomo, że obecnie jest kłopot z chętnymi do pracy na produkcji, a przynajmniej więcej wakatów aniżeli rąk do pracy. Siłą rzeczy cieszą się, jak ktoś aplikuje. Lekką ręką nie pozbywają się kandydatów jak mogli to robić dziesięć lat temu.
Jak pewnie wiesz umiejętności ważne ale znajomości otwierają drzwi.
użytkownik
14 lis (5 dni temu)
14 lis (5 dni temu)
TAK TAK MASZ WIELKIE DOSWIADCZENIE.ZAPOMNIAŁEŚ JAK BIEGAŁEŚ Z WYSTRASZONYMI OCZKAMI
użytkownik
14 lis (5 dni temu)
14 lis (5 dni temu)
Jakie sa zarobki kobiet na produkcji czy stara pracownica z umowa na stałe zarabia 3 tys zł na reke bądź więcej bo podobno dobrze u was płaca.
użytkownik
14 lis (5 dni temu)
14 lis (5 dni temu)
I MASZYNISTKA MĘCZĄCA TEŻ
użytkownik
14 lis (5 dni temu)
14 lis (5 dni temu)
WIELKI MECHANIKU ZE STAŻEM 8 LAT. BARDZO LUBISZ WIDZĘ OCENIAĆ INNYCH. PAMIETAM JAK PRZYSZEDŁEŚ TO NIE PPOTRAFIŁEŚ TRZYMAĆ KLUCZA W ŁAPIE. A TY PISZESZ ŻE OBNIŻYLI LOTY PRZY REKRUTACJACH. Z TEGO CO WIEM ZOSTAŁEŚ ZATRUDNIONY PO ZNAJOMOŚCIACH.
użytkownik
13 lis (7 dni temu)
13 lis (7 dni temu)
Z całym szacunkiem dla Zarządu Forte muszę stwierdzić iż spadek wartości akcji Forte jest podyktowany tym że pozbywano się ludzi oddanych firmie prawdziwych drzewiarzy mających doświadczenie w kierowaniu zespołami ludzi nie stawiających karierę własną ponad wartości firmy
To byli ludzie sprawdzeni lecz bardzo niewygodni dla dyrektorów oddziałów potrafili powiedzieć wprost i jasno nigdy nie stawiali swoich wartości nad interes firmy , dlatego ich już niema , postawiono na młodzików bez doświadczenia , a w dodatku nie posiadających przygotowania
na temat produkcji mebli bo np: są z zawodu rolnikami . W drastyczny sposób powinno się ograniczyć ilość pracowników nie bezpośrednio produkcyjnych np: majstrów .Właściwe wykorzystanie
materiałów zmniejszenie ilości produkowanych braków, właściwy zagospodarowanie braków poprzez wycinki mniejszych elementów.Wprowadzenie zasady unifikacji elementów, OGRANICZENIE KOLORYSTYKI np: w dnach do szuflad oraz kierunku usłojenia , likwidacja elementów w podobnym kolorze folia i laminat przejście w jeden dekor. ZAPLANOWANIE JUŻ NA STANOWISKU SZYKOWANIA ROZKROJU PŁYT PRZEZNACZENIE POWSTAŁEGO ODPADU a nie do kontenera lub na ręmbak. I maksymalne poprawienie organizacji pracy przy rozdzielaniu roboty jak i uzupełnianiu obsad na stanowiskach .ALE NAJWAŻNIEJSZYM ELEMENTEM W TYM JEST TO BY PRODUKCJA ELEMENTÓW BYŁA
JAK NAJTAŃSZA I NAJWIĘKSZA PRZY MINIMALNYM NAKŁADZIE CZYNNIKA LUDZKIEGO. Anie można to zrobić szybciej i lżej ale majster ma zmartwienie co późnij im dać do roboty więc kieruje tą robotę na maszyny proste gdzie niższa jest norma w sztukach ,a roboty starczy na całą zmianę.Ale w końcowym efekcie rzutuje to na cenę wyrobu finalnego i spadki na rynku zbycia a co zatem i spadek wartości akcji - powodzenia- mogę przykładami mnożyć absurdy w zakładzie . Dlatego też imperia powstawały i upadały bo zarządzający po pewnym okresie tracili kontrolę
użytkownik
11 lis (8 dni temu)
11 lis (8 dni temu)
Poszukują pracowników do pracy w imperiaL Tobacco w Radomiu do pracy na produkcji wynagrodzenie od 3 do 5 tyś . Praca łatwa wystarczą chęci do pracy i zaangażowanie. Można się dostać tez przez Agencję Pracy.
użytkownik
10 lis (9 dni temu)
10 lis (9 dni temu)
Zakłady tytoniowe tzn. imperial Tobacco ma się dobrze zarabia sie od 3 do 5, pracować trzeba ale jest też trochę luzu.
użytkownik
1 lis (19 dni temu)
1 lis (19 dni temu)
Pracowałem przez agencję dzień przed końcem umowy dowiaduje się że od nowego miesiąca nie pracuje. Ta firma to jakaś kpina pod tym względem na pracę nie można narzekać nie była ciężka i dobrze płata .Ale zachowanie kierownictwa i tych niby małych fabryk naprawdę tragedia już ogłoszeniabez szukają do pracy.
użytkownik
31 paź (19 dni temu)
31 paź (19 dni temu)
@On nowy Widać, że jesteś na poważnie zainteresowany podjęciem pracy w imperial Tobacco Polska. Jeśli złoży się jednak tak, iż nikt nie postanowi Ci tu odpowiedzieć, to z tego typu pytaniem możesz już śmiało zgłosić się bezpośrednio do nich: https://imperial-tobacco.pl/kontakt/ Zdecydujesz się na aplikowanie?
użytkownik
30 paź (20 dni temu)
30 paź (20 dni temu)
Witam jaką pensję mają nowi operatorzy maszyn i czy zatrudniają przez agencję czy imperial Tobacco
użytkownik
25 paź (25 dni temu)
Numer konta nadal aktualny.
użytkownik
25 paź (25 dni temu)
25 paź (25 dni temu)
@Mechanik ze stażem 8 lat Trochę źle do tego podchodzisz. Ja jestem tu po to, żeby pomóc osobom zainteresowanym pracą w imperial Tobacco Polska w uzyskaniu rzetelnych informacji o tym pracodawcy. A Ty, swoimi uwagami, niewątpliwie jesteś w stanie przekazać nam sprawdzoną wiedzę. Może zatem odpowiesz na moje pytanie, dotyczące poziomu zarobków w tej firmie?
użytkownik
21 paź (29 dni temu)
21 paź (29 dni temu)
Przynajmniej w tej firmie jest praca i przyjmują bo jedno idą na emerytury drugim umowy sie kończą, praca jak wszędzie pracować trzeba, a jeżeli chodzi o płace to nie jest źle.
użytkownik
21 paź (30 dni temu)
Rozumiem że między innymi moje odpowiedzi nadają sens temu portalowi. Nie tylko sens a również wartość i przychody dla Pani. A co ze mną?
Będę mówił jak na spowiedzi, ale tu jest mój numer konta 77 1320 1120 2565 1113 2000 0003.
Pozdrawiam
użytkownik
19 paź (miesiąc temu)
19 paź (miesiąc temu)
@Mechanik ze stażem 8 lat Rozumiem, bardzo dziękuję, że zechciałeś nam wyjaśnić te kwestie. Ale dobrze, iż imperial Tobacco Polska daje szansę osobom na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego. A jak przedstawia się poziom zarobków i premii dla takich właśnie pracowników?
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "imperia"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

kasjerka Piaseczno lubfarm Lublin

Lębork

Lublin

tarnowskie Góry

Głogów

Gogolin

Miechów

Proszowice

Dzierżoniów szymanski Jacek

Warszawa

Kłodzko

Hydraulik Zabrze

Kluczbork

Sopot

jastrzebie Zdrój

Tychy

Pruszków

Kraków

Wolbrom
szatniarz Warszawa

Bydgoszcz

Karpacz

Błonie

Gliwice

tatuum Opole Asystentka poszukuje pracy jako stomatologiczna miejsce wawer Warszawa

uber Kraków

uber taxyfi Kraków taxify Kraków dabrowa gornicza Walcownia wroclawskie Warszawa Bielany Tczew

Kielce

Sprzątaczka Kielce

Tarnów

Suwałki

Siechnice wlkp Grodzisk
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorsza-praca.pl | regulamin