test
Znaleziono 35 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "promark"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
6 sty (11 dni temu)
6 sty (11 dni temu)
Prezes PJ jak najbardziej kompetentny człowiek. Ale chyba z promark Sp. z o.o. nie miałaś do czynienia tam prezes „Szwagier” to już inna bajka. Payroll w jego przypadku nie obrażając Pań na kasach zatrzymał się właśnie na tym poziomie, omamieni ludzie wizją premii godzą się na tragiczne minima. Zarabiają ci co maja zarabiać, nawet Ci co się do tarcia chrzanu jedynie nadają a są przy korycie zarabiają dużo więcej niż ci przynoszący zysk spółce ,a ty rób za pół darmo. Nikomu nie radzę aplikować na Zdrojową. Pełna inwigilacja GPS w samochodach. Kontrola bilingów komórkowych. Jednym słowem totalne zacofanie. Firma z uwagi na zarządzanie, jeszcze o tym nie wie ale powoli brnie w jedynym odpowiednim kierunku. Kierunku dna.
użytkownik
3 sty (13 dni temu)
3 sty (13 dni temu)
Akurat w tej firmie, mimo że sama firma jest dobrym pracodawcą, to rotacja jest całkiem duża, ludzie stale przychodzą lub odchodzą. Ich poziom zaangażowania w pracę może być wysoki, ale mogą się zwyczajnie okazać mało cenni dla Planów i Perspektyw Rozwoju, te zmieniają się wraz ze zmianą wizji dyrektora zarządzającego, który nieustannie koryguje swoje plany odpowiednio adaptując miejsca pracy. Żaden pracownik promarku Produkcji pracując na dole hierarchii nie powinien czuć się bezpiecznie, a nowi pracownicy nie powinni planować wiązania się z firmą na dłużej, bo nigdy nie wiadomo co będzie. Trudna praca, ciężka, stresująca, trudny rynek i trudni klienci - z powodu niedoskonałych produktów. Można zrozumieć podejście kadry kierowniczej, która nie gwarantuje stabilności, firma jest młoda, wciąż miota się sama z sobą próbując zdobyć kapryśnego klienta.
użytkownik
31.12.2018 (17 dni temu)
31.12.2018 (17 dni temu)
Rotacje zdarzają się w każdej firmie. Rozumiem, że piszesz z perspektywy osoby, która chciałaby podjąć pracę w promark Produkcja. Wspominasz jednak o tym, że praca jest "interesująca" - skoro nie pracujesz w tym miejscu, to skąd takie przekonanie?
użytkownik
01.10.2018 (3 miesiące temu)
01.10.2018 (3 miesiące temu)
Interesująca praca i szkoda, że w chwili obecnej nie potrzebują pracowników. Myślę, że jak firma dobra to nie ma rotacji.
użytkownik
28.09.2018 (3 miesiące temu)
28.09.2018 (3 miesiące temu)
Błędnie jest podane, jakoby promark Produkcja była samodzielną spółką z o.o., bo jeszcze nią nie jest, wystarczy sprawdzić w danych rejestrowych, prośba admina o poprawienie. To jest oddział firmy Zdalny Serwis Sp. z o.o. Aktualnie firma przechodzi wiele zmian organizacyjnych po ostatnich roszadach personalnych i strukturalnych. Małe szanse na zatrudnienie osób z zewnątrz, firma stale przesuwa ludzi wewnątrz pomiędzy stanowiskami, oszczędza koszty. Jak już zatrudnia to z polecenia, nie z ogłoszeń. Ciężko spełnić wszystkie wymagania stawiane przed pracownikiem, które często są tylko "rozwojowe", trzeba być bardzo elastycznym i mieć kręgosłup podatny na zmiany, a na pewno umieć odnaleźć się w stale zmieniającym się środowisku produkcyjnym, w firmie która przez cały czas się adaptuje do wymagań rynku. Ma dużo plusów, dobrą historię i jest dobrym miejscem dla chcących pracować. Niestety w przypadku promarku Produkcji nawet ciężka praca, uczciwość, lojalność i zaangażowanie nie są gwarantem, że się tam zostanie. Znam osoby, których to spotkało. Gdy przychodzi do redukcji miejsca pracy, bo przeinwestowano, to nie ma zmiłuj i trzeba odejść, ale na osłodę są ponoć bardzo korzystne warunki. Ogólnie firmę oceniam 9/10.
użytkownik
23.06.2018 (6 miesięcy temu)
23.06.2018 (6 miesięcy temu)
Co słychać w firmie? Taka cicho na forum?
użytkownik
17.06.2018 (7 miesięcy temu)
17.06.2018 (7 miesięcy temu)
Atmosfera jest dobra, nowi pracownicy są przyjmowani i traktowali życzliwie i z należytym szacunkiem. Atmosfera partnerska i koleżeńska, wszyscy znają się ze wszystkim i co ważniejsze, nie ma tutaj sztywnego korporacyjnego pan-pani, wszyscy, włącznie z prezesem i dyrektorami, są na ty ze wszystkim już od pierwszego dnia pracy - to bardzo ułatwia pracę i zmienia podejście do komunikacji wewnętrznej. Poza tym można się ubierać na luzie i jak kto chce, a godziny pracy są płynne i jak ktoś chce przychodzić na 7 a wychodzić o 15 lub godzinę potem, to nie ma problemu i nawet nie musi pytać - karta wejścia-wyjścia zlicza wszystko sama :).
użytkownik
17.06.2018 (7 miesięcy temu)
17.06.2018 (7 miesięcy temu)
Jednocześnie jedyna mi znana firma, w której Prezes potrafi się przed szeregowym pracownikiem przyznać, że przed laty popełnił błąd i przeinwestował i dlatego był zmuszony zwolnić połowę załogi, że bardzo tego żałował, ale musiał podjąć tę decyzję z ciężkim sercem dla dobra firmy. Żaden inny prezes nie powie ci tego w twarz, a już na pewno nie powie tego pracownikom na samym dole, którzy są w większości firm wykorzystywani bez wiedzy co się dzieje na górze.
użytkownik
09.06.2018 (7 miesięcy temu)
09.06.2018 (7 miesięcy temu)
promark Produkcja Sp. z o.o. mieści się pod adresem Fabryczna 3, 05-500 Łoziska.
użytkownik
09.06.2018 (7 miesięcy temu)
09.06.2018 (7 miesięcy temu)
promark Produkcja, Zdalny Serwis, promark Sp. z o.o., promark Light, promark Serwis - wszystkie te podmioty łączy osoba tego samego właściciela-prezesa. Jak dotąd najciekawsza osobowość prezesowska, z jaką przyszło mi rozmawiać i współpracować na stopie pracodawca-pracownik. Człowiek dużego kalibru, nastawiony na dobre zarządzanie i firmą i pracownikami, z ciekawym podejściem do świata i jak nikt inny mi znany, chcący się dzielić wypracowanym zyskiem, a do tego stale inwestujący w podległe firmy, powodując ich kolosalnie szybki rozwój i stały wzrost zatrudnienia. Jeden z lepszych pracodawców w rejonie Piaseczna i okolic. Praca w promarku to duże wyzwanie i mnóstwo ciekawych obowiązków i odpowiedzialności oraz relatywnie dobra atmosfera pracy z ludźmi (w takim tyglu stale zmiennych warunków i pracowników i osobowości to niełatwe podsumowanie). Dobre wynagrodzenie i benefity (Multisport/Medicover, rozbudowana flota samochodów służbowych dobrej klasy - nie ma z tym problemu), uczciwe podejście do kwestii kadrowych, uczciwe podejście do urlopów, można nawet od szefa dostać wolny dzień (poza urlopem) gdy jest się naprawdę dobrym, z czym nie spotkałam się w żadnej innej firmie. Firma w szybkim czasie się rozwinęła i wciąż szybko się rozwija, dużo klientów do niej przechodzi dzięki dobrej polityce cenowej i ludzkim podejściu do klienta oraz profesjonalnej obsłudze. Nie zawsze jest pięknie i są sytuacje stresowe, ale jest tak wszędzie i trzeba umieć sobie radzić i dyskutować, bronić stanowiska. Firma dla aktywnych, z pomysłami, dobrych w swoim fachu, umiejących się adaptować do stale zmieniających się warunków, tych co nie lubią stagnacji i nudy w pracy. A przede wszystkich dla lubiących ciężką pracę przynoszącą wyniki, które są zauważane i doceniane. Polecam, choć nie każdy będzie tu szczęśliwy.
użytkownik
25.05.2018 (7 miesięcy temu)
25.05.2018 (7 miesięcy temu)
@tralalala, a orientujesz się jaka atmosfera panuje między pracownikami? Jest to istotna informacja dla osób, które dopiero zaczynają swoją ścieżkę na rynku pracy.
Czy ktoś jeszcze chciałby powiedzieć coś na temat promarkserwis? Jakie są warunki zatrudnienia? Czy zarobki są satysfakcjonujące?
użytkownik
06.05.2018 (8 miesięcy temu)
06.05.2018 (8 miesięcy temu)
Firmę obserwuję od lat i od kilku wieeele się zmieniło (niestety na niekorzyść) - kiedyś z czystym sumieniem poleciłbym ją każdemu kto chce ciężko pracować za uczciwe pieniądze - po początkowym przesiewie (jeśli ktoś już został) można było śmiało wiązać przyszłość z firmą na lata, człowiek miał pewność że za ciężką pracę zostanie uczciwie wynagrodzony - aktualnie sytuacja się zmieniła (za rządów "nowego szwagra"- niezależnie od zmian na rynku ma tam miejsce zarządzanie przez pryzmat arkusza kalkulacyjnego, bez specjalnego powiązania z realiami rynkowymi - rozpoczęcie pracy od 0 z nadzieją że się do czegoś dojdzie to mission impossible. Komu udało się już dopchnąć do korytka, a ma do tego elastyczny kręgosłup (mierny ale wierny) - będzie miał jak pączek w maśle i odnajdzie się tutaj jak u Siebie (są tacy). Jeśli oczekujesz szacunku za swoją pracę i chcesz do czegoś dojść - to polecam jedynie jako przechowalnię po to żeby mieć fajny wpis w cv (firma znana i jeszcze ceniona na rynku, a do tego ciekawe doświadczenia ze względu na duże zróżnicowanie obsługiwanych branż) i przeczekać do momentu znalezienia czegoś bardziej perspektywicznego.
użytkownik
25.02.2018 (10 miesięcy temu)
25.02.2018 (10 miesięcy temu)
Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w promarket Sp. z o. o. spółka komandytowa?
użytkownik
19.02.2018 (10 miesięcy temu)
19.02.2018 (10 miesięcy temu)
Jakim pracodawcą jest promarkserwis sp. z o.o.? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?
użytkownik
14.02.2017 (rok temu)
14.02.2017 (rok temu)
moze wypowiedzą się jacyś handlowcy, wysyłałem ostatnio tam cv. Jak długo trzeba czekać na odpowiedź?
użytkownik
20.05.2016 (2 lata temu)
20.05.2016 (2 lata temu)
nie widziałem ofert od nich. Wiem jednak, że zajmują się laserowaniem, etykietowaniem i całą resztą dziwnych rzeczy :) podejrzewam, że mogą mieć duże zapotrzebowanie
użytkownik
16.04.2016 (2 lata temu)
16.04.2016 (2 lata temu)
orientuję się ktoś może czy szukają nowych pracowników do pracy? Szukam ofert ale nigdzie nie widzę chyba przespałem tą zimę :) ale jeśli ktoś wie coś na ten temat niech da znać i skróci me cierpienia !
użytkownik
06.07.2015 (3 lata temu)
06.07.2015 (3 lata temu)
@Dodolo - z tego co mi wiadomo to praca w promarkserwis sp.z.o.o w miarę się ukierunkowała na dobre tory i oferuje dobre warunki pracy z miłą atmosferą oraz solidnym wynagrodzeniem. Ludzie zainteresowani podjęciem pracy powinni próbować swoich sił zjawiając się osobiście w siedzibie firmy, gdyż aktualnie niestety zamknięta jest rekrutacja online
użytkownik
30.03.2015 (3 lata temu)
30.03.2015 (3 lata temu)
Fatalna firma, wykorzystuje ludzi nie płacąc za wykonaną pracę. Przestrzegam wszystkich którzy chcieliby kiedykolwiek rozpocząć współpracę z Mazurkiem...
użytkownik
02.01.2015 (4 lata temu)
02.01.2015 (4 lata temu)
tak, zatrudnili nowego szwagra :D
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "promark"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

sanden Polkowice

Polkowice

Krosno

Kierowca katb Wrocław

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów animator pieniadza Centrum carfree Kraków

Kraków

Szczecin

Kołobrzeg

Katowice

omida Warszawa

Lubin

uber nowy maz Dwór

Przasnysz

biurowa wlochy Warszawa wlochy Warszawa

Mysłowice

masazysta Poznań

Kielce

opiekunka Łódź

Pilica

Częstochowa

Nauczyciel wspomagajacy Gliwice

uber Kraków

Lublin

sare Rybnik

Zabrze

iglotex Dąbrowa Sprzątaczka Rybnik

Rybnik

Puławy

Dobczyce

parking Okęcie

Opole

Ząbki

Poznań

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorsza-praca.pl | regulamin