test
Znaleziono 27 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "promark"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
17 cze (4 miesiące temu)
17 cze (4 miesiące temu)
Atmosfera jest dobra, nowi pracownicy są przyjmowani i traktowali życzliwie i z należytym szacunkiem. Atmosfera partnerska i koleżeńska, wszyscy znają się ze wszystkim i co ważniejsze, nie ma tutaj sztywnego korporacyjnego pan-pani, wszyscy, włącznie z prezesem i dyrektorami, są na ty ze wszystkim już od pierwszego dnia pracy - to bardzo ułatwia pracę i zmienia podejście do komunikacji wewnętrznej. Poza tym można się ubierać na luzie i jak kto chce, a godziny pracy są płynne i jak ktoś chce przychodzić na 7 a wychodzić o 15 lub godzinę potem, to nie ma problemu i nawet nie musi pytać - karta wejścia-wyjścia zlicza wszystko sama :).
autor
17 cze (4 miesiące temu)
17 cze (4 miesiące temu)
Jednocześnie jedyna mi znana firma, w której Prezes potrafi się przed szeregowym pracownikiem przyznać, że przed laty popełnił błąd i przeinwestował i dlatego był zmuszony zwolnić połowę załogi, że bardzo tego żałował, ale musiał podjąć tę decyzję z ciężkim sercem dla dobra firmy. Żaden inny prezes nie powie ci tego w twarz, a już na pewno nie powie tego pracownikom na samym dole, którzy są w większości firm wykorzystywani bez wiedzy co się dzieje na górze.
użytkownik
25 maj (5 miesięcy temu)
25 maj (5 miesięcy temu)
@tralalala, a orientujesz się jaka atmosfera panuje między pracownikami? Jest to istotna informacja dla osób, które dopiero zaczynają swoją ścieżkę na rynku pracy.
Czy ktoś jeszcze chciałby powiedzieć coś na temat promarkserwis? Jakie są warunki zatrudnienia? Czy zarobki są satysfakcjonujące?
użytkownik
6 maj (6 miesięcy temu)
6 maj (6 miesięcy temu)
Firmę obserwuję od lat i od kilku wieeele się zmieniło (niestety na niekorzyść) - kiedyś z czystym sumieniem poleciłbym ją każdemu kto chce ciężko pracować za uczciwe pieniądze - po początkowym przesiewie (jeśli ktoś już został) można było śmiało wiązać przyszłość z firmą na lata, człowiek miał pewność że za ciężką pracę zostanie uczciwie wynagrodzony - aktualnie sytuacja się zmieniła (za rządów "nowego szwagra"- niezależnie od zmian na rynku ma tam miejsce zarządzanie przez pryzmat arkusza kalkulacyjnego, bez specjalnego powiązania z realiami rynkowymi - rozpoczęcie pracy od 0 z nadzieją że się do czegoś dojdzie to mission impossible. Komu udało się już dopchnąć do korytka, a ma do tego elastyczny kręgosłup (mierny ale wierny) - będzie miał jak pączek w maśle i odnajdzie się tutaj jak u Siebie (są tacy). Jeśli oczekujesz szacunku za swoją pracę i chcesz do czegoś dojść - to polecam jedynie jako przechowalnię po to żeby mieć fajny wpis w cv (firma znana i jeszcze ceniona na rynku, a do tego ciekawe doświadczenia ze względu na duże zróżnicowanie obsługiwanych branż) i przeczekać do momentu znalezienia czegoś bardziej perspektywicznego.
użytkownik
25 lut (8 miesięcy temu)
25 lut (8 miesięcy temu)
Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w promarket Sp. z o. o. spółka komandytowa?
użytkownik
19 lut (8 miesięcy temu)
19 lut (8 miesięcy temu)
Jakim pracodawcą jest promarkserwis sp. z o.o.? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?
użytkownik
14.02.2017 (rok temu)
14.02.2017 (rok temu)
moze wypowiedzą się jacyś handlowcy, wysyłałem ostatnio tam cv. Jak długo trzeba czekać na odpowiedź?
użytkownik
20.05.2016 (2 lata temu)
20.05.2016 (2 lata temu)
nie widziałem ofert od nich. Wiem jednak, że zajmują się laserowaniem, etykietowaniem i całą resztą dziwnych rzeczy :) podejrzewam, że mogą mieć duże zapotrzebowanie
użytkownik
16.04.2016 (2 lata temu)
16.04.2016 (2 lata temu)
orientuję się ktoś może czy szukają nowych pracowników do pracy? Szukam ofert ale nigdzie nie widzę chyba przespałem tą zimę :) ale jeśli ktoś wie coś na ten temat niech da znać i skróci me cierpienia !
użytkownik
06.07.2015 (3 lata temu)
06.07.2015 (3 lata temu)
@Dodolo - z tego co mi wiadomo to praca w promarkserwis sp.z.o.o w miarę się ukierunkowała na dobre tory i oferuje dobre warunki pracy z miłą atmosferą oraz solidnym wynagrodzeniem. Ludzie zainteresowani podjęciem pracy powinni próbować swoich sił zjawiając się osobiście w siedzibie firmy, gdyż aktualnie niestety zamknięta jest rekrutacja online
użytkownik
30.03.2015 (3 lata temu)
30.03.2015 (3 lata temu)
Fatalna firma, wykorzystuje ludzi nie płacąc za wykonaną pracę. Przestrzegam wszystkich którzy chcieliby kiedykolwiek rozpocząć współpracę z Mazurkiem...
użytkownik
02.01.2015 (3 lata temu)
02.01.2015 (3 lata temu)
tak, zatrudnili nowego szwagra :D
użytkownik
06.10.2014 (4 lata temu)
06.10.2014 (4 lata temu)
wporzo gostek
użytkownik
07.06.2014 (4 lata temu)
07.06.2014 (4 lata temu)
Od 2013 roku sporo czasu minęło, może ktoś poszedł po rozum do głowy i trochę ustabilizowali sytuację w firmie..
użytkownik
19.12.2013 (4 lata temu)
19.12.2013 (4 lata temu)
jasta,piszesz,że firma szybko zwalnia pracowników..ale jak często to sie dzieje,bo nie mogę sobie pozwolic na to,że po miesiącu mnie zwolnią,bo jest taka możliwosc,prawda??pozdrawiam.
użytkownik
08.11.2013 (5 lat temu)
08.11.2013 (5 lat temu)
Firma szybko zatrudnia i szybko zwalnia. Priorytety zmieniają się bardzo szybko. Kiedyś to była dobra firma ale za sprawą doradców ewoluowała w przedziwnym kierunku. Dział handlowy żyje plotkami, wystarczy że ktoś coś puści i z niczego robi się afera. W serwisie starzy serwisanci biorą łatwiejszą robotę, młodsi muszą się wykazać. W telefonach służbowych są zainstalowane gps-y. W administracji dużo pracy mało ludzi a tępo dosyć spore. Pensja zawsze na czas. O premiach należy zapomnieć.
użytkownik
13.05.2013 (5 lat temu)
13.05.2013 (5 lat temu)
A dlaczego zostało zwolnione aż tyle pracowników? Widziałem ogłoszenie i zastanawiam się czy wysyłaś swoją aplikację. Możecie napisać coś więcej na temat pracy tam? Chodzi mi o to jaką dają umowę, jaki jest socjal, jaką dają kasę na początek? Jaka jest atmosfera pracy i traktowanie pracowninków? Z góry dziękuję za pomoc
użytkownik
28.04.2013 (5 lat temu)
28.04.2013 (5 lat temu)
A daje się u nich wyżyć w ogóle?
użytkownik
31.03.2013 (5 lat temu)
31.03.2013 (5 lat temu)
kogo zwolnila tego zwolnila (dlugo by pisac o powodach tak duzych zmian - a bylo ich co najmniej kilka) - pracuje z wlascicielem od ladnych kilku lat i jest to pierwsza firma z ktorej po 3-4 latach nie chcialem i nadal nie chce odejsc - praca ciezka - bo ciezki rynek - zreszta pokazcie mi firme gdzie jest latwo - pierwszy wpis jest troche wyidealizowany - ale generalnie nie odbiega daleko od stanu faktycznego - prezes naprawde sie stara aby powiazac koniec z koncem i jesli jest sie czym dzielic - to sie dzieli - rotacja ludzi (oprocz zawirowan o ktorych wspomnial ktos wczesniej ) - przede wszystkim w dziale handlowym jest spora - zostaja ludzie ktorym zalezy na pracy i ja lubia - w innym przypadku z regoly sami odchodza widzac ile trzeba pracowac zeby osiagnac wynik (ale tak jest przeciez wszedzie) - nie da sie zarobic rozsadnych pieniedzy pracujac od - do i siedzac w domu zamiast jezdzic do klientow (uwierzcie tacy sie tez zdarzali) firma nie montuje gps-ow w autach - to tez o czyms swiadczy - z tym ze nalezy miec swiadomosc ze oszukac mozna tylko raz ....... :-)
generalnie polecam - w tej branzy nie widze rozsadniejszej firmy w ktora warto by bylo zainwestowac swoj czas - myslac o dluzszej stabilizacji
użytkownik
05.03.2013 (5 lat temu)
05.03.2013 (5 lat temu)
hahaha firma ktora w ciagu roku zwolnila 50% pracownikow, bo ktos przeinwestowal....
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "promark"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Lębork

Lublin

tarnowskie Góry

Głogów

Gogolin

Miechów

Proszowice

Dzierżoniów szymanski Jacek

Warszawa

Kłodzko

Hydraulik Zabrze

Kluczbork

Sopot

jastrzebie Zdrój

Tychy

Pruszków

Kraków

Wolbrom
szatniarz Warszawa

Bydgoszcz

Karpacz

Błonie

Gliwice

tatuum Opole Asystentka poszukuje pracy jako stomatologiczna miejsce wawer Warszawa

uber Kraków

uber taxyfi Kraków taxify Kraków dabrowa gornicza Walcownia wroclawskie Warszawa Bielany Tczew

Kielce

Sprzątaczka Kielce

Tarnów

Suwałki

Siechnice wlkp Grodzisk print polska mazowiecki Grodzisk czarna owca Lublin
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorsza-praca.pl | regulamin