test
Znaleziono 55 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "sklejka pisz"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
28.11.2018 (2 miesiące temu)
28.11.2018 (2 miesiące temu)
Czy możesz doprecyzować co dokładnie masz na myśli? Jesteś w dalszym ciągu pracownikiem Paged sklejka? O jakim sprawdzaniu i kontrolach piszesz? Powiedz nam coś więcej na ten temat.
użytkownik
19.09.2018 (5 miesięcy temu)
19.09.2018 (5 miesięcy temu)
W piszu podobnie, dwie dziewczyny ze sprzedaży odeszły, zatrudnili jakąś dziewczynkę i chłopczyka... Tragedia...
użytkownik
18.09.2018 (5 miesięcy temu)
18.09.2018 (5 miesięcy temu)
Kolego chyba ty też nie jesteś z tej branży, jak się zatrudnia na przedstawicieli byłych sprzedawców win lub opakowań plastikowych to co my chcemy uzyskać. Jakie zamówienia ws2 stoi wydz.okl stoi a dostawcy nie będą czekać na pieniądze.Przyjdż rano o 8 zobaczysz gdzie magazyn stawia produkcje z poprzedniego dnia-na podwórku bo magazyny pełne.Nowi pseudo sprzedawcy terenowi w kraju i za granicą mniejosiągneli do tej pory co 5 sprzedawców za starych czasów.Uwierzcie mi nowi dyrektorzy i nowi regionalni po prostu bardziej przeszkadzacie niż pomagacie a dyrektor d/s sprzedaży krajowej po prostu w Morągu rozwalił sprzedaż krajową i kolego nie jestem laikiem wiem co pisze.
użytkownik
25.07.2018 (6 miesięcy temu)
25.07.2018 (6 miesięcy temu)
panie prezesie szacun dla pa na za pozbycie sie kierownika produkcji w piszu zrobi pan to samo ze zmianowymi szacun
użytkownik
11.05.2018 (9 miesięcy temu)
11.05.2018 (9 miesięcy temu)
Pierwsza sprawa to dzięki dwóm kolegom ze zmiany pojawiłem się tu na tej stronie(opine-sklejka)bo powiedzieli mi co się stało(widocznie są jeszcze osoby w zakładzie,które mnie nadal lubią,bo ja w przeciwieństwie do innych pracowników nie zmieniłem się i zostałem sobą i nie zostałem np."osobistą kurewką"jednego ze zmianowych co sam o nich tak mówi bo sprzedali się za parę złotych więcej co miesiąc do pensji i siedzą w Zakładzie ile się da.Drugie primo to ostrzegam Cię,że posługiwanie się imieniem i nazwiskiem bez zgody jest karalne.Następna sprawa to najwyraźniej nie znasz prawdziwych powodów powrotu do firmy przeze mnie (nie ja pierwszy i nie ostatni).Nie życzę sobie byś jeszcze w to wszystko mieszał moją żonę.Takiej kobiety i żony życzę każdemu normalnemu facetowi i tu nikt nikogo nie musi pilnować.W zakładzie są sprawy które mnie bolą lecz doba ma 24 a nie 8 godzin i nie samymi sklejkami żyję.Sądzę jednak,że nie rozumiesz co piszę bo widząc czym się zajmujesz i piszesz takie bzdury Twój iloraz inteligencji nie przekracza zera.Znam przypadki,że "fujarka"takiego delikwenta jak Ty(o ile jesteś płci męskiej)o rozmiarach posiadanego ilorazu inteligencji przestała od dawna stać i taka sfrustrowana osoba by odreagować posuwa się do takich rzeczy.Jeżeli masz coś do mnie to mniej odwagę i przyjdź albo się ujawnij to pogadamy.To co myślę o Tobie i kim dla mnie jesteś zostawię dla siebie.Dobra rada mnie i moją żonę zostaw lepiej w spokoju,a jeżeli nadal się mijamy,spotykamy,rozmawiamy że sobą i witamy to od dzisiaj modlę się by ta Twoja ręka uschła i to najlepiej aż przy samej dupie.Taki z Ciebie kozak pisać takie" bzdety"przyjdź w Zakładzie do mnie i się ujawnij to zobaczymy.Jeszcze raz napiszesz coś na temat mojej żony lub mnie zabawa się skończy i dojdę kim jesteś bo dzisiaj uzyskanie ID urządzenia to nie problem dla policji i ustalenie jego właściciela więc daruj sobie dalsze wpisy.Uważam,że i tak poświęciłem dla Ciebie za dużo swego czasu.ROBERT SCHMIDT.
P.S.Tak na marginesie to imiona czy inicjały oraz nazwiska piszemy z dużych liter,ale to taki mały szczegół dla Ciebie bo to tylko świadczy o Tobie kim jesteś i jaką szkołę konczyłeś.
użytkownik
03.05.2018 (9 miesięcy temu)
03.05.2018 (9 miesięcy temu)
Jaja to możesz swojej żonie wylizać pajacu. piszę prawdę i co? Zabolało?
użytkownik
30.04.2018 (9 miesięcy temu)
30.04.2018 (9 miesięcy temu)
Hmm chyba wiem kto to pisze....Proszę pana proszę maszyny doprowadzić do stanu używalności bo mam za dużą prowizje nawet by 5 minut stać!!!Ja mam dzieci gnoju na utrzymaniu...
użytkownik
25.04.2018 (9 miesięcy temu)
25.04.2018 (9 miesięcy temu)
Dla mnie robota jest ok. Czytam tu te komentarze czasem i stwierdziłem że się wypowiem, bo wiele osób pisze bardzo niesprawiedliwie o firmie. Nie dość że niesprawiedliwie to jeszcze wulgarnie. Pewnie że nie każdemu praca w Paged spasuje, ja też kiedyś pracowałem gdzieś i podziękowałem, bo po prostu mi się nie podobała praca. Nie że było źle tylko po prostu nie pasowało. Ale nie krytykuje. Tu jest podobnie. Nie każdemu odpowiada i od razu psy wieszają. Jest robota, jest kasa, są warunki, są porządni ludzie i tyle. To jest ważne.
użytkownik
23.04.2018 (9 miesięcy temu)
23.04.2018 (9 miesięcy temu)
masz racje co piszesz kierownik tylko dba o te stanowiska gdzie ma kase np walce a inne stanowiska go nie interesuja albo bardzo malo ,dyrektor powinien traszke sie temu przyjrzec i zastanowic dlaczego inne stanowiska nie moga zrobic normy a np walce robia ponad norme dziekuje
użytkownik
19.04.2018 (9 miesięcy temu)
19.04.2018 (9 miesięcy temu)
nie jest źle powiem wam. piszą tu czasem jakieś niestworzone rzeczy, ale firma taka zła nie jest. nie narzekam jak niektórzy moi znajomi że mało kasy albo że koledzy do bani czy coś. po prostu pracuję sobie i jest okej.
użytkownik
10.04.2018 (10 miesięcy temu)
10.04.2018 (10 miesięcy temu)
wszystko jest prawda co piszesz mozna byloby tylko pszeszkolic niektorych kierownikow zmianowych z zakresu kultury i kompetencji zobowiozac ich takze do noszenia ubran sluzbowych jak mowia ryba psuje sie od glowy.
użytkownik
31.03.2018 (10 miesięcy temu)
31.03.2018 (10 miesięcy temu)
"sklejka-pisz" PAGED produkuje sklejki, kształtki i okleiny naturalne. Czy ktoś z Was pracował dla tej firmy i może ją polecić innym osobom? Aktualnie firma poszukuje Elektryka, Specjalisty ds. Rozliczeń, Kierownika Kotłowni, Konsultanta Telefonicznego. Oferty dostępne są na portalach z ogłoszeniami o pracę. Kogo z Was zainteresowały te oferty i zamierza aplikować?
użytkownik
30.03.2018 (10 miesięcy temu)
30.03.2018 (10 miesięcy temu)
panie metal...chyba Ołów:) bo jakoś pan pisze jak nawiedzony.Czasy pracy za free minęły bezpowrotnie.
użytkownik
17.03.2018 (11 miesięcy temu)
17.03.2018 (11 miesięcy temu)
Oj ktoś napisał prawdę. Mam foto pisma które pod groźbami wystosował kierownik ws1 do nas za okienko świąteczne. Więc piszcie tylko uczciwie.
użytkownik
17.03.2018 (11 miesięcy temu)
17.03.2018 (11 miesięcy temu)
Slyszalam? O mamo kto ty te brednie pisze? W lidlu płacą więcej. Tu kolchoz. A pro po skoro pani słyszała zapraszam z cv do kadr.
użytkownik
17.03.2018 (11 miesięcy temu)
17.03.2018 (11 miesięcy temu)
Śmiechu warte. I kto tu pisze panie z biura? Szacunku więcej proszę.
użytkownik
16.03.2018 (11 miesięcy temu)
16.03.2018 (11 miesięcy temu)
Jakie tu bzdury piszecie. Praca w pagedzie to porażka. sami kierownicy, dyrektorzy i brygadziści. Robol ma milczeć przychodzić na okienka czy chce czy nie prawda panie kierowniku WS1??Dyrektorów prezes na trzaskał około 20.Szok kiedy się wmawia ludziom ze nie ma podwyżek i zwiększa się prowizje bo bieda.. A BMW dla dyrekcji nie wspomnę. Panie właścicielu PAGED gdzie jesteś? Wykorzystuje się tych co mają problemy i kredyty by ciągnęli firmę na swoich barkach. Zaplecze remontowe porażka. A brak kompetencji kierowników Warsztatu Remontowego powala nie wspomnę o kulturze. Dalej przyjęli na sztukę by pokazać że werbują do firmy pseudo dziadków elektryków pożal się boże. Nic nie robią a kasę im się płaci. Tu ukłon do pana dyrektora personalnego. Człowieku weź się za robotę! Bo reszta ludzi zwieje na wiosnę. Ja bym z chęcią porozmawiał z szefem spółki Paged co on robi w Morągu z tą firma.. Ale cóż. A widzę że pani od mobilizacji działa tu by zmienić zdanie o firmie. Prawda jest w środku. Trzeba tu być mechanikiem lub Polakiem na hali by poczuć pręgież firmy. Wiem ze na te słowa niektórzy mają wyje....ane. Cytuję.:)Ale chociaż opiszę prawdę o działalności nowego prezesa. Był Czarnocki nie było dobrze ale ni było aż tak fatalnie. Pozdrawiam były i przyszły może pracownik. PS ja rozumiem PIP Olsztyn w kieszeni możnych ale jeśli przeczyta ktoś z PIP zapraszam na sprawdzenie warunków pracy i higieny w Paged Morąg. No i napiszcie mi dla czego nie płacą szkodliwego gdzie zagrożenie życia i zdrowia jest jak w kopalni.
użytkownik
12.03.2018 (11 miesięcy temu)
12.03.2018 (11 miesięcy temu)
Ostatnie komentarze piszą ludzie,którzy pracują do 2-3 lat, ale nie więcej...nowi mają dobrze,gorzej że starymi pracownikami.. ci nowi kiedyś też będą starymi pracownikami..
podwyżek nie ma ( bo młodemu stażem trzeba dać,a stary pracownik co się zna na robocie i pracuje na różnych maszynach, niech zdycha za grosze )...
Stawia się nowe maszyny,a na starych awaria goni awarię...surowca na placu pełno tylko na hali nie ma z czego robić ( same śmieci )...
PANIE KIEROWNIKU HALII WS1 - WIĘCEJ KULTURY I SZACUNKU DO LUDZI ( TOZ TO NIE BYDŁO ) NA PRODUKCJI, BO ONI PRACUJA MIN.NA PANA PENSJĘ!!!!!
użytkownik
21.02.2018 (11 miesięcy temu)
21.02.2018 (11 miesięcy temu)
serio, będziesz krytykować czyjś nick? żenada. niech pisze sobie ta osoba jak chce i z jakim nickiem chce.
użytkownik
21.02.2018 (11 miesięcy temu)
21.02.2018 (11 miesięcy temu)
Nikt z góry się nie wypowiada, rób swoje a będziesz doceniany, nikt inny nie pisze jak mu źle czy nie dobrze, tylko fizol fizol fizol ...nic do ciebie nie mam bo nawet Cię nie znam, więc pozdrawiam ! Aaa i daj znać jak sie polepszy :D
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "sklejka pisz"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Garwolin

Kierowca Bytom

Katowice

Konin

Kierowca Kąt

Pruszków

Szczecin

Częstochowa

Władysławowo

Kielce

Kierowca Kielce

Bytom

Radom

Rzeszów

oferty pracy agencja gliwice plac Piastów odrzanskie Krosno czesci Dział Piotrowice Myślenice apteka Police

Police

Kłodzko

Kraków

Jarosław

Radomsko
Działdowo

Mława

Grzędy Starachowice

Leszno

Świnoujście

Kurier Warszawa

sanden Polkowice

Polkowice

Krosno

Kierowca katb Wrocław

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorsza-praca.pl | regulamin