test
Znaleziono 13 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "trend glass"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
25.10.2018 (3 miesiące temu)
25.10.2018 (3 miesiące temu)
Jesteś pracownikiem trend glass? Przekaż użytkownikom zainteresowanym podjęciem pracy w tym przedsiębiorstwie jak wygląda tu zatrudnienie. Czy jest zmianowość lub system 4-brygadowy? Jak kształtują się kwestie wynagrodzenia?
użytkownik
17.09.2018 (5 miesięcy temu)
17.09.2018 (5 miesięcy temu)
@Black pracujesz w trend glass? Możesz powiedzieć jak w Twojej ocenie wygląda obecnie sytuacja firmy? To istotne, aby na forum pojawiały się wyłącznie rzetelne i merytoryczne informacje. Tylko takie opinie są w stanie pomóc osobom poszukującym zatrudnienia w trend glass.
użytkownik
20.07.2018 (6 miesięcy temu)
20.07.2018 (6 miesięcy temu)
@Stary robol Czy dodatek przysługuje w stałej kwocie dla każdego pracownika, czy może jest zależny od stażu pracy i stanowiska?Jaka według Ciebie panuje tu atmosfera? Czy polecisz pracę w trend glass osobom, które są dopiero na początku kariery zawodowej i chciałby się czegoś nauczyć?
użytkownik
10.07.2018 (7 miesięcy temu)
10.07.2018 (7 miesięcy temu)
@Zenek niestety nie znalazłam obecnie aktywnych ofert pracy, jednak polecam kontakt poprzez formularz: http://www.trendglass.pl/pl/kontakt.html lub wysłanie swojej aplikacji przez e-mail. Takie spontanicznie złożone CV ma duże szanse na pozytywne rozpatrzenie.
@XD jesteś pracownikiem trend glass? Możesz coś więcej napisać o pracy tu?
użytkownik
04.07.2018 (7 miesięcy temu)
04.07.2018 (7 miesięcy temu)
@ Aneta
Ilość spamu w tym wątku jest żenująca. Na 50 pierwszych opinii niemal 30 jest spamem. Jak chcecie uchodzić za poważny serwis, jak jeden "promotor" biega po wątkach (trend glass, Stalgast, Techmatick) i promuje (jak zwykł pisać) - "Tabasco"? Chociaż mu jakiś kurs języka polskiego ufundujcie, to przestanie się tak rzucać w oczy...

Chodzi mi o wypowiedzi pod nickami:
"Olek, och karol, sos, alex, ss, pracowity, superb, workes, osoba która pracuje, barok, ooooo, wwp, nono, trans, swojak, hura, turek, pozytyw, sensual, Saturn, churganda, marcin, sex, dobry, maszynista, odważny, szagi, kubus, pracujący przez agencję, cudo, tygrysek, oooo"

Podobnie działa w wątkach call center i promuje Abrigę.
użytkownik
02.07.2018 (7 miesięcy temu)
02.07.2018 (7 miesięcy temu)
@Zenek jesteś zainteresowany pracą w trend glass? To początek Twojej kariery zawodowej czy może jej kolejny etap i poszukujesz stanowiska na wyższym szczeblu kariery? Poszukaj na portalach z pracą lub wejdź na: http://www.trendglass.pl/pl/kontakt.html i wyślij aplikację spontaniczną. Jeśli dostałbyś propozycję rozmowy kwalifikacyjnej nie zapomnij podzielić się jej przebiegiem na forum z innymi użytkownikami, którzy poszukują rzeczowych informacji na temat pracy w trend glass.
użytkownik
16.04.2018 (10 miesięcy temu)
16.04.2018 (10 miesięcy temu)
trend glass? Pija,grilluja na zmianie..kazdy robi co chce..samowolka..gry..jak tam robota ma isc? Kto wogole tego pilnuje..kazdy chodzi jak chce..nikt tego nie kontroluje..od czego kierownik jest? Gdzie On? Spi?
użytkownik
11.04.2018 (10 miesięcy temu)
11.04.2018 (10 miesięcy temu)
ITPM S.A.?
Instytucja
Tworząca
Pracowników
Merytorycznych
i
Szkoląca
Ambitnych

Od wielu lat firma dostarcza dobrych pracowników do ITM. Również do trend glass, Fabryki Broni i Global Cosmed poszli/idą nasi pracownicy.
Ostatnio do grona "biorców" dołączyło Ferrero.

Także jak poważnie myślicie o pracy, w którejś z tych firm, to warto zacząć od ITPM SA. Wyszkolimy Was i w tych firmach zapewne Wam się to bardzo przyda...

Smutne...
użytkownik
08.03.2018 (11 miesięcy temu)
08.03.2018 (11 miesięcy temu)
Czytając tę wszystkie opinie aż mi ręce opadają. Praca jest jaka jest. Zarobki zaczynają się od najniższej krajowej i kończą się między 4000 a 5000 zł dla operatora plus jakieś premie za akord. Pieniądze zależą od stanowiska. Jeśli się przyjmujesz na pomocnika, sortierkę czy na warsztat jaki ślusarz form i nie chcesz spróbować czegoś więcej to wiadome że zarobisz kokosów. Ja tam pracuje ponad 10 lat i dużo się tam nauczyłem i dostawałem propozycje różnych "awansów". Ryzykowałem i przechodziłem na nowe warunki. I teraz zarabiam 3500 zł. Ten kto chce pracować coś osiągnie a Ci co by chcieli kokosy zarobić wykazując minimalną chęć do pracy i stojąc w miejscu nie oszukujemy się , nie zarobią. Fakt atmosfera jest tam specyficzna i warunki pracy średnie. Moje zdanie jest takie. Jeśli ktoś planuje się tam zatrudnić niech to zrobi i spróbuję a dopiero później oceni. Większość osób które wypisało tu opinie (te negatywne) odgrywają się bo zostali zwolnieni za błędy które sami popełnili. Dziwię się tylko czemu wypisują tu takie brednie te osoby które tam pracują już kilka lat. Czemu się nie zwolnice skoro jest tam aż tak źle? Przecież pracy za dobre pieniądze jest w Radomiu i okolicach pełno. Prawdę mówiąc nie liczyć tego że jest gorąco to Ci z najniższą pensją czyli jakieś 12,50 i 13 zł/h nie mają najgorzej ponieważ w przypadku pomocników jak jest robota to jest. Wiadomo ale jak już produkcja idzie dobrze to siedzą sobie z telefonami w ręku i od czasu do czasu zerknąć na automat. Na warsztacie Ci z najniższą mają podobną stawkę i siedzą w pomieszczeniu i czyszczą formy szklarskie które są potrzebne operatorowi na automat do produkcji. Ci co się zgodzili na jakieś dodatkowe i proste obowiązki mają dodatek do wypłaty. Przerwa na posiłek jest. Więc chyba aż tak tragicznie jak czytam w komentarzach nie jest. Tylko na zestawie i sortowni(dziewczyny) mają ciężej. Im się należy podwyżka za pracę. Podsumowując to i polecam pracę tam i nie polecam. Najlepiej jest samemu przekonać się jak jest w trend glass. I moje zdanie jest takie że jeśli ktoś nie będzie chciał pracować z lenistwa to nie zostanie tam długo (polecam pracę za granicą tam jest raj bo tyrając 10 lub 12 godzin można zarobić około 5000 zł.) Ale dla leni i tak to będzie zła praca. A jeśli ktoś na prawdę szuka pracy i zależy mu na pracy bo ma rodzinę to będzie pracował. Firma jak każda inna. Trochę trudniejsze warunki pracy bo gorąco ale i to nie na każdym stanowisku. Pensja 10 każdego miesiąca wpływa na konto. A jeśli chodzi o atmosferę i bałagan to sami pracownicy sobie stwarzają takie warunki. Jestem przekonany że jeśli podejście pracowników byłoby inne to i atmosfera byłaby dobra. Pozdrawiam ????
użytkownik
25.01.2018 (rok temu)
25.01.2018 (rok temu)
Jak praca wygląda w trend glass? Chodzi o wypłaty, atmosferę.czy obecnie są przyjęcia?
użytkownik
29.11.2015 (3 lata temu)
29.11.2015 (3 lata temu)
Witam chciałem się odnieść do pana Olka jeśli piszesz takie rzeczy to się podpisz Imieniem I Nazwiskiem bo zostało przypisane to mnie!! Ja tego nie napisałem i proszę tego mi nie przypinać pozdrawiam trend glass Magazynier TG Wojciech Sieradz
użytkownik
15.04.2015 (3 lata temu)
15.04.2015 (3 lata temu)
Pracowałem na dziale produkcyjnym jakiś czas i muszę wyrazić jednak tę złą opinie o firmie. Dwulicowi ludzie, warunki pracy tragiczne, kierownictwo niekompetentne, bądź z przypadku lub po znajomości, które patrzy tylko na swój czubek nosa, na produkcji nowi są traktowani jak śmiecie, mechanicy form i maszyn jeszcze gorzej, operatorzy uważają się za bogów, którym wszystko wolno a tak naprawdę większa część z nich nie nadaje się na to stanowisko, ponieważ są zwykłymi niedouczonymi gno jkami, obiecują podwyżki, szkoda, że to tylko na obietnicach się kończy, urlopu nie możesz wykorzystać bo kierownik nie chce dawać, praca kobiet na sortowni to jedna wielka monotonia, ogólnie nie polecam pracy w trend glass na długo, jedynie przejściowo bo przyjmą tam każdego, jeszcze raz nie polecam dno i wodorosty
użytkownik
14.03.2012 (6 lat temu)
14.03.2012 (6 lat temu)
OLABOGA CO ZA TRWOGA!!!
DZISIAJ FIRMA ZNÓW SIĘ SMIEJĘ,
BO NASZ MENTOR ROBI BREJE...
"WAFLE" W KANGOO SPAKOWANE,
LECZ PRZEPUSTKI WYCOFANE.
TERAZ MUSZĘ SIĘ NAPOCIĆ,
ZEBY WYJĄĆ COM NAZNOSIŁ.
MYŚLĘ SOBIE :"GDZIE DO CH..JA"
ZNÓW ZROBILI ZE MNIE ZBÓJA...

PŁACZE ŻONA,PŁACZĄ DZIECI,
BĘDZIE TRZEBA PALIĆ SMIECI.
ZARAZ ZROBI SIĘ ZADYMA
I SMRÓD BEDZIE...A TO KPINA!!!
MIAŁ BYĆ LUKSUS,CIEPŁO WSZĘDZIE
LECZ JEST GÓWNO,GÓWNO WSZĘDZIE...

jak tak można panie władco
jam twój sługa i poddany
przeleciałem miotłą ściany
przeleciałem miotłą kąty
by uzyskać pewne względy
taki kruca jestem trendy
nawet beczki opróżnione...
jak ja dziś dogrzeję żonę???!!!

DOBRA KONIEC OPOWIEŚCI
BO ZBYT WIELE Z MOJEJ TREŚCI
BĘDZIE JUTRO KRĄŻYĆ WKOŁO
A TU TRZA WYCINAĆ KOŁO...

śmiać się będą kierownicy
śmiać się będą i zmiennicy...
a robota to nie kpina!!!
znów zepsuła się maszyna
o cholera co za pech
znów będziemy sprzątać "chlew"

cdn...

gorace pozdrowienia dla ekipy sprzatajacej z effect glass s.a.
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "trend glass"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Garwolin

Kierowca Bytom

Katowice

Konin

Kierowca Kąt

Pruszków

Szczecin

Częstochowa

Władysławowo

Kielce

Kierowca Kielce

Bytom

Radom

Rzeszów

oferty pracy agencja gliwice plac Piastów odrzanskie Krosno czesci Dział Piotrowice Myślenice apteka Police

Police

Kłodzko

Kraków

Jarosław

Radomsko
Działdowo

Mława

Grzędy Starachowice

Leszno

Świnoujście

Kurier Warszawa

sanden Polkowice

Polkowice

Krosno

Kierowca katb Wrocław

Toruń

Tczew

Asystentka stomatologiczna Białystok izoblok Chorzów
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorsza-praca.pl | regulamin